Programy Lojalnościowe

Nowe zasady w programie Accor od 1 stycznia 2017 r.

Tomek Gunia

Od 1 stycznia 2017 r. sieć Accor wprowadza znaczące zmiany w swoim programie lojalnościowym Le Club. Punkty bonusowe, które do tej pory zaliczyły się do statusu już nie będą. To dobry pretekst do tego, aby rozejrzeć się za innym programem lojalnościowym. 

Nowe zasady w programie Accor: LINK

Co się zmieniło: 

Największa zamiana dotyczy nie zaliczania się punktów bonusowych do statusu. Do tej pory było można szybko przeskoczyć na wyższy poziom członkowski dzięki promocją organizowanym przez sieć Accor, w których do zdobycia było nawet 12 000 punktów za x noclegów. Poza punktami – korzyść w postaci szybkiego złota była dobrym powodem do tego by zadania z promocji wykonać. Od 1 stycznia 2017 r. już tak nie będzie. Dodatkowo punkty z aplikacji Places również nie będą się liczyć do statusu. 

j656j5j

Wymagania punktowe do zdobycia poszczególnych statusów w teorii zostały obniżone, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe zmiany – możemy je spokojnie uznać za niewykonalne. Dla przykładu podam by zdobyć u nich platynę musimy wydać 5600 euro 🙂 

h4h4h45

Punkty statusowe zdobywamy takie same nie zależnie od posiadanego przez nas statusu. 

h5j56j

Zmianie uległa zasada związana z długością ważności statusu – obecnie był on ważny rok ( 12 miesięcy ) od dat jego zdobycia, obecnie będzie okres do końca roku kalendarzowego + 1 cały rok. To zmiana na plus. 

g34g34g3

Podsumowanie.

Zmiana ta może nie jest drastyczna szczególnie dlatego, iż korzyści wynikające z posiadania przez nas statusu Złotego czy Platynowego w tej sieci są prawie żadne. Biorąc pod uwagę ekspansję sieci Hilton na naszym rynku oraz ich dobry program lojalnościowy, sieć Accor będzie w coraz większym odwrocie.Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WojTomek Gunia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Woj
Gość
Woj

No to platyna do końca 2017, a potem soft landing do golda.

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>