Programy Lojalnościowe

1500 punktów lub 500 mil Avios za rejestrację nowego konta IHG, dodatkowo status Gold po 3 noclegach!

Tomek Gunia

Sieć IHG przygotowała bardzo dobrą promocję dla osób, które nie posiadają jeszcze konta w programie lojalnościowym IHG Rewards Club. Za rejestrację nowego konta do 31 grudnia 2017 r. otrzymasz 500 mil Avios lub 1500 punktów IHG. Dodatkowo masz szansę na zdobycie statusu Gold w programie, jeśli w ciągu 90 dni od rejestracji do programu spędzisz w hotelach sieci IHG co najmniej 3 noce lub zgromadzisz 5000 punktów premiowych – standardowo, aby zdobyć status Gold należy odbyć 10 pobytów lub zgromadzić 10 000 punktów. 

Strona Promocji: LINK

Jeśli chcesz otrzymać 500 Avios w programie Iberii powinieneś: 

  1. Założyć konto w programie Avios (jeśli go jeszcze nie posiadasz): LINK 
  2. Założyć konto w programie IHG Rewards Club: LINK
  3. Dodać numer konta Avios w ustawieniach swojego konta na stronie IHG: LINK

Aby to zrobić wybierz po prawej stronie „Manage Earning Preference”: 

punktów

Następnie zaznacz opcje „Airline Miles”, wybierz program Iberia Avios i wprowadź swój numer konta Avios – najpóźniej do 15 lutego 2018 r. 

punktówMile zostaną dodane do Twojego konta milowego automatycznie. 

Jeśli nie chcesz mil, a 1500 punktów IHG wówczas powinieneś: 

  • Założyć konto w programie IHG Rewards Club: LINK

Punkty zostaną dodane automatycznie do Twojego konta. 

Dodatkowo otrzymasz status Gold za zaledwie 3 noce spędzone w hotelach sieci IHG w ciągu 90 dni od założenia konta lub zgromadzisz 5000 punktów premiowych. Standardowo, aby otrzymać ten status, musisz spędzić co najmniej 10 nocy w roku kalendarzowym lub zgromadzisz co najmniej 10000 punktów kwalifikowanych. 

Przywileje statusu Gold

Podsumowanie

Jest to bardzo dobra promocja, jeśli zaczynasz przygodę z programem IHG lub zbierasz mile w programie Avios. Pamiętaj, że bez żadnego problemu możesz je przelać z Iberii do British Airways (po 90 dniach od założenia konta) – o czym możesz przeczytać tutaj. Jeśli chciałbyś mnie spytać, czy status Gold coś realnie daje – odpowiem Ci, że lepiej go mieć. Pierwszym powodem jest na pewno możliwość skorzystania z promocji status match – możesz podnieść swój status w np. programie Club Carlson lub Best Western za darmo, dodatkowo możesz zrobić „challenge”  w programie Hilton do statusu Gold. Jeśli chodzi o przywileje w hotelach IHG – to trzeba przyznać, że realnie status Gold nie wiele daje – choć muszę dodać, że zdarzyło mi się kilka razy z jego pomocą wywalczyć upgrade zwłaszcza w hotelach na terenie Azji. Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Tomek GuniaAriuszLukaszKrzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Czy mając status członka rodziny w BA (żona i 2 dzieci) mogę założyć im 3 konta w IHG oraz Iberia i przesłać potem po 500 punktów na ich subkonta w BA?

Lukasz
Gość
Lukasz

Jeśli mam konto rodzinne w BA, to nie mogę przelać aviosów z Iberii na konto Avios i potem na konto BA?

Ariusz
Gość
Ariusz

założyłem konto na IHG ale z automatu żadnych punktów nie otrzymałem. Gdzieś popełniłem błąd ?

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>