Programy Lojalnościowe

16 milionów członków na 16 lat programu Emirates Skywards

Tomek Gunia

W 16 lat od powstania Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii Emirates, liczba jego członków przekroczyła 16 milionów. Dla uczczenia tej rocznicy przewoźnik postanowił wprowadzić dla nich jeszcze atrakcyjniejszą ofertę.

Od uruchomienia programu w 2000 roku, członkowie wymienili aż 220 miliardów mil na darmowe bilety, pobyty w hotelach i wejściówki na największe wydarzenia sportowe oraz kulturalne na całym świecie. Różnorodność partnerów programu i przyznawanych w nim nagród pokazuje, jak zróżnicowana jest baza klientów i siatka połączeń przewoźnika, która obejmuje sześć kontynentów i ponad 150 kierunków.

Skywards

Więcej korzyści

Mając na względzie zadowolenie pasażerów, Emirates Skywards nieustannie nawiązuje współpracę z partnerami i wprowadza nowe rozwiązania, które zapewniają członkom programu większe korzyści, wybór oraz elastyczność. Najnowszą ofertą programu Emirates Skywards jest Gotówka+Mile – możliwość rezerwacji biletu przy użyciu kombinacji zgromadzonych mil i gotówki. Członkowie wszystkich czterech poziomów – Blue, Silver, Gold i Platinum – mogą zdobyć darmowy lot po uzbieraniu już 2 000 mil. Nowa popularna inicjatywa pozwala na natychmiastowe obniżenie ceny biletów i obowiązuje na wszystkich połączeniach realizowanych przez Emirates we wszystkich klasach rezerwacyjnych.

Obecnie w Emirates Skywards uczestniczy 14 partnerskich linii lotniczych, w tym strategiczni partnerzy przewoźnika – Easyjet i Qantas – dzięki czemu członkowie programu mogą korzystać z jednej z największych globalnych sieci połączeń. W programie biorą udział także 24 sieci hoteli, które łącznie oferują blisko 20 000 obiektów na świecie. Wśród nich znajdują się hotele Starwood, a ich program partnerski Starwood Preferred Guest (SPG) został powiązany z Emirates Skywards. Dzięki temu stali klienci Emirates zyskują podwójnie – latając liniami Emirates lub rezerwując nocleg w hotelu Starwood jednocześnie gromadzą mile i punkty Starpoints.

Bilety na największe wydarzenia

W związku z zaangażowaniem sponsorskim Emirates w sport, sztukę i kulturę, członkowie programu mogą otrzymać najlepsze wejściówki na największe imprezy na świecie, w tym Dubai Jazz Festival.

Od stycznia tego roku przewoźnik oddał do dyspozycji członków programu ponad 12 tysięcy biletów na 40 wydarzeń sportowych, w tym na międzynarodowe rozgrywki rugby, tenisa, baseballu, a także wyścigi konne i Formuły 1. Jednak największą popularnością wśród członków Emirates Skywards cieszy się piłka nożna. Linie Emirates sponsorują 6 czołowych klubów w Europie: Paris Saint-Germain, Real Madryt, Hamburger SV, Benfikę Lizbona, Arsenal Londyn i AC Milan. W ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy członkowie programu Emirates Skywards otrzymali ponad 5 000 biletów na mecze swoich ulubionych drużyn La Ligi, Bundesligi, portugalskiej Primeira Ligi, FA Premier League, Serie A i Ligue 1.

Emirates Skywards współpracuje także z artystami z całego świata. W 2010 roku odbyła się pierwsza edycja konkursu znanego dziś pod nazwą Art of Travel. Każdego roku młodzi artyści mogą zgłosić swój projekt wizualny czterech kart członkowskich programu i tym samym zaprezentować swoją twórczość i talent globalnej publiczności.

Ponadto członkowie Emirates Skywards mają dostęp do 39 poczekalni Emirates zlokalizowanych w największych portach lotniczych świata, w tym sześciu poczekalni na lotnisku w Dubaju.  Mogą także zabrać ze sobą do 20 kg nadbagażu. Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zarejestrować się jako członek programu, prosimy odwiedzić stronę emirates.com/skywards.

źr. Emirates


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomek GuniaBartek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Akurat dziś dostałem z BAEC maila z informacją, że tam też można kupować bilety ze zniżką wynikającą z wykorzystania aviosów (max. -240€ za 35000 aviosów). To w sumie analogiczne rozwiązanie do tego w Emirates, prawda? Czy to funkcjonowało w BAEC już wcześniej, czy też wprowadzili to równolegle z Emirates?

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>