Programy Lojalnościowe

AAdvantage: zakup mil z bonusem oraz rabatem

Tomek Gunia

Wystartowała kolejna promocja linii American Airlines na zakup mil z bonusem. W obecnej promocji dostaniemy nawet 42 500 mil gratis oraz 10% rabatu na zakup mil. Promocja dedykowana zwłaszcza osobą podróżującym w klasie biznes i pierwszej. Jest bardzo dobra okazja by jeszcze przed dewaluacją wykorzystać mile AA na loty liniami Etihad oraz Qatar. Przypominam, iż dewaluacja wchodzi w życie 22 marca 2016 r. 

  • Czas trwania promocji : 2.02.2016 r. – 1.03.2016 r. 
  • Strona Promocji : LINK

dqwdd32

Kilka przykładów wykorzystania mil w programie AAdvantage : 

  • Abu Dhabi – Londyn w klasie pierwszej liniami Eithad 40 000 mil + 40$, kupując w powyższej promocji musimy wydać 876 $. Standardowo lot ten kosztuje prawie 6000 euro. 

wef3223 (1)

first_apartment_relax (1)

  • Paryż – Hongkong – Bangkok w klasie pierwszej liniami Cathay Pacyfic 70 000 mil + 109 euro, kupując w powyższej promocji musimy wydać 1460 $. Standardowo lot ten kosztuje prawie 10 000 euro. 

ergergreeeh (1)

First Class photo 2

  • Paryż – Doha – Malediwy w klasie pierwszej liniami Qatar Airlines 40 000 mil + 80$ ( odcinek DOH – MLE relizują samoloty tylko z klasą biznes ), kupując w powyższej promocji musimy wydać 876 $.

dweffewf

Qatar-Airways-A380-First-Class

Podsumowanie: 

Zdecydowanie dla osób podróżujących prywatnie w klasach premium zakup mil to dobry wybór. Jak widać na 3 przykładach powyższej różnice w cenach są wyraźne. Promocja może być dodatkowo przydatna dla osób podróżujących na nietypowych trasach np. przez Pacyfik, wówczas również warto wziąć ja pod uwagę. Mile z 1 konta możemy przeznaczyć na zakup biletu dla siebie lub dowolnej osoby, przez co w kilka osób możemy powalczyć o większy bonus ( jeśli oczywiście sami nie wykorzystamy np. 100 tys mil ). 


Zapewne zauważyliście, iż przez ostatnie dni nie było wpisów na blogu. Była ona spowodowana moją wspaniałą podróżą. Chciałem wykorzystać do maksimum czas spędzony w poszczególnych miejscach by zobaczyć jak najwięcej. Napiszę w najbliższych dniach pełną relację z ostatnich 14 dni. Jest o czym pisać…Relacja z lotu klasą Pierwszą liniami Lufthansy oraz wizyta w lounge będzie opisana w oddzielnych wpisach. Chciałbym również Was przeprosić, iż dopiero wczoraj i dziś odpisywałem na maile. Liczę na Waszą wyrozumiałość 😉 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomek GuniaKarol Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karol
Gość
Karol

Można prosić przykłady wykorzystania tych mil przy locie przez Pacyfik?

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>