Programy Lojalnościowe

AAdvantage: nawet 75% mil więcej podczas zakupu

Tomek Gunia

Wystartowała kolejna promocja w programie lojalnościowym linii American Airlines na zakup mil z bonusem. W obecnej promocji dostaniemy nawet 115 000 mil gratis. Zakupione mile nie wliczają się do statusu. Promocja dedykowana jest zwłaszcza osobą podróżującym w klasie biznes i pierwszej.

  • Czas trwania promocji : 28.03.2016 r. – 28.04.2016 r. 
  • Strona Promocji : LINK

5h4h5h5

Kilka przykładów wykorzystania mil w programie AAdvantage : 

  • Bombaj – Abu Dhabi – Londyn w klasie pierwszej liniami Eithad 62 500 mil + 230$, kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 1180 $. Standardowo lot ten kosztuje prawie 2500 euro. 

egrgrre

CS_Etihad_FC_DOUBLEBED

  • Paryż – Hong Kong – Bangkok w klasie pierwszej Cathay Pacific 90 000 mil + 60$, kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 1770 $. Standardowo ten lot kosztuje ponad 10 000 euro. 

eh3h3h

CX FCL 02 (3)

  • Sydney – Tokio w klasie pierwszej Japan Airlines 60 000 mil + 60$, kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 1180 $. Standardowo ten lot kosztuje ponad 5800 $. 

wewgweg

intflight_comfort

Podsumowanie: 

Zdecydowanie dla osób podróżujących prywatnie w klasach premium zakup mil to dobry wybór. Jak widać na 3 przykładach powyżej różnice w cenach są wyraźne, pomimo marcowej dewaluacji mil. Promocja może być dodatkowo przydatna dla osób podróżujących na nietypowych trasach np. przez Pacyfik, wówczas również warto wziąć ja pod uwagę. Mile z 1 konta możemy przeznaczyć na zakup biletu dla siebie lub dowolnej osoby, przez co w kilka osób możemy powalczyć o większy bonus ( jeśli oczywiście sami nie wykorzystamy np. 160 tys mil ). Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
erection pillscanada drugsTomek GuniaBartekJacek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Jacek
Gość
Jacek

Czy tak zakupione mile nie przepadają po jakimś czasie i czy mozna kupić wiecej np dwa razy po 150tys?

Bartek
Gość
Bartek

Zastanów się tylko przed zakupem, czy masz wobec tych mil konkretne plany, czy też chcesz je kupić na przyszłość. Ja kupiłem sporo mil topbonus (Air Berlin) w ramach akcji promocyjnej City Tour Pass i trochę żałuję. Gdy je kupowałem, brałem je w ciemno, zakładając że bez problemu korzystnie je „spalę”, ale rzeczywistość okazała sie mniej łaskawa. Teraz jest szansa, że spożytkuję je w styczniu 2017 (w tym celu uważnie śledzę niniejszy blog 😉 ), ale będzie to ostatni dzwonek przed stopniowym wygasaniem. Gdybym miał teraz kupować mile, to tylko na wymianę na konkretne przeloty. Choć trzeba przyznać, że mile AA,… Czytaj więcej »

canada drugs
Gość

You actually suggested that well!

erection pills
Gość

You’ve made your point!

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>