Programy Lojalnościowe

AAdvantage: zakup mil z bonusem ~ 0,019$ / mile

Tomek Gunia

Wystartowała kolejna promocja w programie lojalnościowym linii American Airlines na zakup mil z bonusem. W obecnej promocji dostaniemy nawet 100 000 mil gratis. Daje to cenę – 0,019$ / mile ( w poprzedniej edycji było 0,020$). Zakupione mile nie wliczają się do statusu. Promocja dedykowana jest zwłaszcza osobom podróżującym w klasie biznes i pierwszej.

  • Czas trwania promocji : do 28.11.2016 r. 
  • Strona Promocji : LINK

h4h45h54h

Wielkość bonusu jest uzależniona od ilości zakupionych mil:

tmymmyyyy

Przypomnę, że najlepsza oferta jak była w tym roku dawała możliwość zakupu tych mil w cenie 0,017$/mile

Stawki w programie AAdvantage na loty do i z Europy: 

Region Klasa ekonomicznaKlasa BiznesKlasa Pierwsza
Contiguous 48 U.S. states*22,500 / 30,00057,50085,000
Canada & Alaska*32,50062,50090,000
Hawaii*40,00070,00092,500
Caribbean*32,50062,50090,000
Mexico*32,50062,50090,000
Central America*32,50062,50090,000
South America Region 1*40,00067,500
South America Region 2*50,00087,500120,000
Europe12,50022,500
Middle East20,00042,50062,500
Indian Subcontinent20,00042,50062,500
Africa30,00055,00080,000
Asia Region 135,00075,00090,000
Asia Region 235,00075,00090,000
South Pacific60,00085,000115,000

Kilka przykładów wykorzystania mil w programie AAdvantage : 

  • Bombaj – Abu Dhabi – Londyn w klasie pierwszej liniami Eithad 62 500 mil + 35$, kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 1187 $. Standardowo lot ten kosztuje prawie 2500 euro. 

  • Paryż – Hong Kong – Bangkok w klasie pierwszej Cathay Pacific 90 000 mil + 60$, kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 1710 $. Standardowo ten lot kosztuje ponad 10 000 euro.
  • Sydney – Tokio w klasie pierwszej Japan Airlines 60 000 mil + 60$, kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 1140 $. Standardowo ten lot kosztuje ponad 5800 $. 

Lot dookoła świata w klasie biznes: 

  • Qatar Airways Warszaw – Doha – Malediwy 42 500 mil + 120 PLN 
  • Cathay Pacific Malediwy – Hong Kong – Los Angeles 70 000 mil + 200 PLN 
  • American Airlines  / Air Berlin Los Angeles – Dusseldorf – Berlin – Warszawa 57 500 mil + 148 PLN

zakup mil

Kupując mile w powyższej promocji musimy wydać 3230$. Standardowo taki lot kosztuje ponad 6800$.  

Podsumowanie: 

Jest to najlepsza opcja na zakup mil zwłaszcza dla osób podróżujących prywatnie w klasach premium. Jak widać na przykładach powyżej różnice w cenach są wyraźne, pomimo marcowej dewaluacji mil. Mile z 1 konta możemy przeznaczyć na zakup biletu dla siebie lub dowolnej osoby, przez co w kilka osób możemy powalczyć o większy bonus ( jeśli oczywiście sami nie wykorzystamy np. 250 tys mil ). 



Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "AAdvantage: zakup mil z bonusem ~ 0,019$ / mile"

Powiadom o
avatar
Andrzej
Gość

Cześć Tomek, czy nadal opłaca się kupować mile AAdvantage? Nie orientuję się zbytnio w tym programie, a były tam chyba jakieś zmiany. W obecnej promocji, trwającej do 04/01/18, można je kupić po 0,0177$

wpDiscuz
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>