Aktualności i Wydarzenia

Best Western wprowadza do Polski nową markę

Tomek Gunia

Sieć Best Western wprowadza na polski rynek hoteli nową markę Premier Collection, do której będą należeć dwa obiekty z Grupy Q Hotels – z Wrocławia i Krakowa – do tej pory funkcjonujące pod brandem Plus. Nowe kontrakty mają wejść w życie już w pierwszej połowie tego roku.

Best Western Premier Collection to nowa marka typu „soft brand”, zrzeszająca najwyższej jakości niezależne hotele, zlokalizowane na najważniejszych rynkach na świecie. Hotele Premier Collection muszą posiadać certyfikat jakości serwisu TripAdvisor i co najmniej cztery gwiazdki.

Do nowej marki Best Western zostaną włączone dwa hotele, które okazały się doskonałymi partnerami sieci, a jednocześnie efektywnie rozwijają własny potencjał. Przejście hoteli Q spod szyldu Best Western Plus do Best Western Premier Collection to efekt docenienia wysokiego standardu i oferty dwóch polskich hoteli.

Brand Best Western Premier Collection został stworzony dla hoteli, które chcą rozwijać własną markę, ale jednocześnie stawiają na silną współpracę z Best Western. Mam nadzieję, że ogłoszenie tej współpracy otworzy nam drzwi do kolejnych kontraktów z podobnymi hotelami w różnych miastach w Polsce – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

Jednym z dwóch obiektów, które będą funkcjonować w ramach nowej marki, jest czterogwiazdkowy BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław, mieszczący się przy ulicy Zaolziańskiej 2 – około jednego kilometra od Rynku Starego Miasta oraz Dworca Głównego. Wrocławski obiekt stworzony został przede wszystkim z myślą o gościach biznesowych, którzy docenią podwyższony standard pokoi, ogólnodostępny bezpłatny dostęp do Internetu, a także pięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, hotel doskonale spełnia również oczekiwania ceniących komfort i wygodę turystów odwiedzających Wrocław.

Best Western

Drugim hotelem, który rozpocznie funkcjonowanie pod marką Premier Collection, jest BEST WESTERN PLUS Q Hotel Kraków, położony w pobliżu historycznego centrum miasta i jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie wielofunkcyjnego Centrum Kongresowego ICE. Czterogwiazdkowy obiekt oferuje 154 w pełni wyposażone, klimatyzowane pokoje, apartament rodzinny oraz dwa pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Klienci biznesowi mogą korzystać z trzech funkcjonalnych sal, które po połączeniu pomieszczą ponad 240 osób. Dodatkowym atutem jest w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne o łącznej powierzchni 440 m², na które składa się restauracja Qualita oraz lobby bar.    

Best Western

Przejście hoteli Plus Q do nowo powstałej marki Premier Collection to niezwykle ważny krok w perspektywie rozwoju naszych hoteli. Cieszę się, że doceniono wysoki standard i doskonałe funkcjonowanie Hoteli Q, i liczę na udaną współpracę w ramach Premier Collection – powiedział Piotr Madej, dyrektor zarządzający Grupą Q Hotels w Polsce.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie ! )

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>