Aktualności i Wydarzenia

Blog Roku 2015

Tomek Gunia

Jak zapewne widzieliście ( w bocznym pasku ), postanowiłem po niespełna pół roku działalności zgłosić swój blog do konkursu blog roku 2015 w kategorii „Specjalistyczne”. Zrobiłem to z kilku powodów,ale głównie na większą możliwość promocji mojego bloga. Chciałbym by Was na nim było jeszcze więcej. Konkurs organizowany przez Onet jest największym tego typu w Polsce. 

Jak przebiega konkurs ? 

  1. Zgłoszenie do konkursu – to już załatwione. 
  2. Głosowanie czytelników – ten etap rozpoczął się właśnie dziś o godzinie 15 i potrwa do 1 marca. 
  3. Z pośród 10 blogów w każdej z kategorii, które otrzymają największą liczbę SMS-ów jury wybierze najlepszy blog. 

Głosowanie SMS-ami bywa dyskusyjnym sposobem selekcji blogerów z racji możliwych nadużyć. Jednak ciężko w inny sposób zmierzyć zaangażowanie czytelników. Jedno co jest dobre w tej całej zabawie, że pieniądze z SMS-ów idą na konto fundacji „Dziecięca Fantazja„. 

Jak możecie zagłosować na mój blog ? 

Wyślij SMS o treści: E11178 na numer: 7124Koszt SMS to 1,23 zł z VAT

Zdecydowanie znalezienie się w czołowej 10 pomoże mi w rozwoju bloga – zwłaszcza pozyskania nowych partnerów, dzięki którym będę w stanie zrealizować dodatkowe projekty. Podniosą one poziom bloga jak i mam nadzieje Waszą satysfakcję z mojej pracy.  

Każdemu z Was, kto się szarpnie i wyda na dzieciaków, a przy okazji na głos w konkursie tą złotówkę + VAT Bardzo Dziękuję ! 

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Blog Roku 2015"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość

Tomek, jesteś jedyną osobą, która zechciała poświęcić mi chwilę na pomoc w temacie FD albo ogarnięcie YWG więc mam nadzieję, że swoim głosem chociaż trochę się odwdzięczę. Powodzenia w konkursie!

Eryk
Gość

Może i ja kiedyś zgłoszę swojego bloga. Widzę, że Ty już zdecydowałeś się na zwykłą domenę.

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>