Aktualności i Wydarzenia

Citibank PremierMiles – zwiększa przelicznik punktów

Tomek Gunia

Citibank poinformował dziś klientów drogą mailową o korzystnej zmianie w programie Citimiles. Zmianie ulegnie przelicznik Citi mil który obecnie wynosi 2,47 Citi mil – 1 mila / 1 punkt w programie partnera, po zmianie będzie on wynosił 2 Citi mile : 1 mila / 1 punkt. Nowy kurs wymiany punktów zostanie wprowadzony od dnia 1.12.2015 r. 

„Drogi Kliencie,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.10.2015 roku Bank Handlowy w Warszawie S.A. zaprzestaje pobierania podatku od nagród w ramach programu lojalnościowego PremierMiles. Decyzja jest konsekwencją otrzymania pozytywnej interpretacji prawa podatkowego, wydanej przez Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie, zgodnie z którą nagrody o maksymalnej wysokości jednostkowej 760 zł, przekazywane przez Bank Klientom w ramach sprzedaży premiowej, za taką może być uznany niniejszy program lojalnościowy karty PremierMiles, będą zwolnione z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Mając na uwadze ww. w ramach jednorazowej dyspozycji będzie można dokonać wymiany maksymalnie 30 000 Citi Mil na nagrody.

Te korzystne zmiany będą odzwierciedlone w „Regulaminie Programu lojalnościowego dla Karty Kredytowej Citibank PremierMiles” od dnia 01.12.2015.” 

Citibank PremierMiles – na start otrzymamy w obecnej promocji 20 000 mil powitalnych.  1 Citi Mila za każde wydane 5 zł bezgotówkowo. Citi mile możemy wymienić na gotówkę 49,38 Citi Mil na 1 zł netto lub na mile lotnicze / punkty hotelowe w 1 z 14 programów lojalnościowych. Opłata miesięczna za kartę wynosi 18 PLN. 

Citibank


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Citibank PremierMiles – zwiększa przelicznik punktów"

Powiadom o
avatar
chester0
Gość

Warto dodać, że aby skorzystać z promocji 20 k punktów trzeba być nowym klientem tj. nie mieć karty głównej po 01.01.2013 r i wydać w ciągu 3 miesięcy od otrzymania karty 12 k zł tak więc jak dla mnie średnia promocją. Widać, że ta karta nie była a bardzo popularna na więc nieco polepszyli warunki ale i tak wolę programy z kartami W6 czy FR ewentualnie M&M . Citi na kk miał dużo lepsze promocje vide ipad mini czy TV Samsung

chester0
Gość

Tak na marginesie świetna stronka tak trzymać 😀 Kopalnia bardzo przydatnej wiedzy w przystępnej formie

Bartek
Gość
cześć, mam prośbę o poradę dot. transferu Citi Premiermiles. Mam ich obecnie ciut ponad 8 tysięcy i nie uzbieram dużo więcej, bo karty Citi używam niezmiernie rzadko. Chciałbym zmienić te 8000 mil na punkty w którymś z programów partnerskich. Wśród aktualnych programów pasują mi: a) hotelowe, których jestem członkiem, czyli Club Carlson (tu mam obecnie 2675 punktów) lub Hilton Hhonors (na razie „0”, ale w weekend majowy mam 3 noclegi w Krakowie), b) BA Avios, którego jestem członkiem ze stanem „0” albo Asia Miles, którego mogę być członkiem – w obu przypadkach chodzi o to, że latem będę miał długi… Czytaj więcej »
chester0
Gość

Za te mile otrzymasz 4000 aviosów, bo przelicznik jest 2:1 osobiście próbowałbym ten HH bo 8000 pkt. to już darmowy nocleg, ewentualnie topbonus. Chyba że zamierzasz zbierać aviosy regularnie wtedy jak najbardziej jest to coś na start.

Bartek
Gość

Dziękuję za podpowiedzi. Zobaczę, moze spróbuję skontaktować się najpierw z HH i zapytać wprost, czy załapię się na taki bonus.
A przy okazji, nie wiem czemu nie przyszły na mojego maila powiadomienia o Waszych wpisach…

Bartek
Gość
Skontaktowałem się z HHonnors, ale nie byli w stanie stwierdzić jednoznacznie, czy za mile z Citi dostanę jakąś promocyjną ilość punktów HH, a nie chciałem tego zostawić losowi, więc zastanowiłem się jeszcze raz i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie wstawić te mile jednak do Executive Club BA. Oto dlaczego… 1. Jak wspomniałem wcześniej, latem będę leciał z żoną Cathayem na trasie AMS-HKG-DPS i z powrotem, w kl. C. Każde z nas zgarnie z tego ciut ponad 20.000 aviosów, ale również – o ile dobrze liczę – 580 Tier Points (proszę o korektę, jeśli się mylę 🙂 To już prawie… Czytaj więcej »
Bartek
Gość

Oczywiście 🙂
Szkoda tylko, że to dopiero w sierpniu… Wcześniej dam znać, jakie mam wrażenia z C w Air Berlin. To już w lutym.
A na marginesie, powiadomienia o odpowiedziach nadal nie docierają 🙁

wpDiscuz
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>