Programy Lojalnościowe

Darmowa karta Businessworld Preferred Regus – 15 darmowych wejść do 1500 saloników biznesowych

Tomek Gunia

Wystartowała promocja, w której dzięki uczestnictwu w programie Etihad możemy otrzymać kartę Regus Businessworld Preferred na 12 miesięcy za darmo. Pozwoli on nam na 15 darmowych wstępów do saloników biznesowych zlokalizowanych na całym świecie. Firma Regus jest największym na świecie usługodawcą elastycznych rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy. 

Aby skorzystać z promocji należy: 

  • Założyć konto w programie Etihad (jeśli go jeszcze nie posiadamy): LINK
  • Zarejestrować się do promocji: LINK

Aby skorzystać z promocji nie musimy posiadać żadnego statusu w programie Etihad. W ciągu 28 dni od rejestracji otrzymamy kartę członkowską na nasz adres.

5j5j5j

Podstawowe korzyści: 

  • 15 darmowych wejść do jednego z 1500 Business Lounges znajdujących się na całym świecie. Zlokalizowane są one w centrach miast jak i przy lotniskach (zazwyczaj przed bramkami bezpieczeństwa). Oferują one darmowe wifi, kawę, herbatę i inne napoje. 
  • 10% zniżki na pozostałe usługi w Regus. 

Przykładowe lounge na lotniskach: 

Amsterdam: 

45h45h45h45h

Monachium: 

34g34g4

  • W USA znajdziemy lounge na np.: BDL , BOS, BOS, BUF, CLT, DCA, GSO, LAX, LGA, PHL , PHX , PIT ,TPA. 

Przykładowe saloniki w Warszawie: 

g34g34g

Przykładowe saloniki w Dubaju: 

RegusJeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

19 komentarzy do "Darmowa karta Businessworld Preferred Regus – 15 darmowych wejść do 1500 saloników biznesowych"

Powiadom o
avatar
Łukasz
Gość

czy te saloniki na pewno są na lotniskach? sprawdziłem kilka lokalizacji na Middle East i praktycznie wszystko jest albo w mieście, albo gdzieś w okolicach lotniska, ale nie na samym lotnisku… ale oczywiście super znalezisko – jak zwykle szacuneczek 🙂

wiks
Gość

Super! Wielkie dzięki.

Grzegorz
Gość

Dzięki , przyda się na chwilę spokoju przy przesiadce na cph 🙂

Jakub
Gość

Witam, szukam i pokazuje saloniki tylko w Dubaju

Rafał
Gość

Czy ktoś z tego korzystał? Co kryje sie pod pojeciem „business lounge” w tym przypadku? Czy oferują wstęp do klasycznego biura ze stanowiskami do pracy czy też raczej miejsce na „biznesowe” spotkanie w przestrzeni otwartej, np. przy stoliku na wygodnych fotelach? Czy obowiązuje jeakiś dress code? Ktoś może odpowiedzieć?

Adam
Gość

Bylem wczoraj w saloniiku Regusa na lotnisku w Kopenhadze. Salonik jest w strefie ogolnodostepnej przed kontrola bezpieczenstwa. Dostajemy miejsce do pracy. Woda, Kawa, Herbata za darmo. Posilki platne.

Łukasz
Gość

Czy otrzymał ktoś kartę ?

wpDiscuz
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>