Aktualności i Wydarzenia

[Nieaktualne] Darmowy dostęp do lounge w LoungeBuddy

Tomek Gunia

LoungeBuddy to portal, który umożliwia zakup wejścia do saloników lotniskowych. Visa wraz z portalem LoungeBuddy przygotowała jednorazowy kod rabatowy w wysokości 40$ na pierwsze skorzystanie z serwisu. W praktyce oznacza to darmowe wejście do większości oferowanych lounge. 

Aktualizacja 4.08.2016 r. 

Widać, że już limit kodów został wyczerpany. 

LoungeBuddy


Aby skorzystać z promocji należy zapłacić za wstęp do saloniku kartą Visa. W większości saloników możemy wykupić wejście z 21 – dniowym wyprzedzeniem. Oznacza to w praktyce, że ostatnią datą jaką możemy wybrać będzie 20/21 listopada 2016 r. 

Lista lounge w których możemy skorzystać ze zniżki: LINK

Jako przykład Singapore: 

LoungeBuddy

Jak widzicie, mamy 40$ zniżki i 4$ do dopłaty w przypadku Plaza Premium lounge – który polecam 😉 DNATA lounge, z użyciem kodu promocyjnego jest za darmo. 

Podsumowanie. 

Bardzo fajna oferta, zwłaszcza dla osób które nie posiadają statusu lub np. podróżują tanimi liniami.  


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>