Programy Lojalnościowe

Darmowy upgrade do klasy pierwszej w liniach British Airways oraz potrójne mile Avios za loty do Am. Północnej

Tomek Gunia

Wystartowała ciekawa promocja w linach British Airways. Oferują one darmowe podniesienie klasy podróży lotu w jedną stronę na wybranych trasach jeśli zakupimy do 2 grudnia 2016 r. lot w Biznes Klasie R, D, C lub J. 

Strona promocji: LINK

Aby skorzystać z poniesienia klasy podróży należy zakupić bilet telefonicznie poprzez infolinię British Airways. Promocja obejmuje również podróże obsługiwane przez American Airlines, Finnair, Iberii jeśli są to loty codeshare z British Airways.  Z promocji wyłączone są loty za mile jak również rezerwacje które zostały zrobione przed 7 września 2016 r. 

Potrójne mile za loty

Możemy otrzymać potrójne mile Avios za loty liniami British Airways, American Airlines, Finnair oraz Iberia pomiędzy Europą a Ameryką Północną do 11 grudnia 2016 r. 

Strona promocji: LINK

Aby skorzystać z promocji należy:

  • zarejestrować się promocji: LINK
  • zarezerwować bilet i lecieć liniami British Airways, American Airlines, Finnair oraz Iberia do Ameryki Północnej od 6 września 2016 r. do 11 grudnia 2016 r. 

W promocji biorą udział loty nawet w niskich klasach podróży, za które normalnie naliczane jest 25% (Q,O,G). Natomiast pasażerowie którzy kupili bilety w klasach premium otrzymają nawet 900% mil w trwającej promocji (za klasę F). 

Stawki milowe za poszczególne klasy podróży liniami BA:

British

Jako przykład mogę podać trasę Sztokholm – San Francisco, którą możemy obecnie kupić za 1570 PLN: LINK

56565j56j

Standardowo za tą trasę możemy otrzymać 3584 mile do programu Avios. Jeśli jednak skorzystamy z powyższej promocji na nasze konto milowe wpłynie za ten lot 10 752 Avios. 

g43g4gg

Podsumowanie

Połączenie tych dwóch powyższych promocji daje nam całkiem dobry pretekst, aby skorzystać z usług linii British Airways. Druga promocja z dodatkowymi milami jest bardzo dobra, zwłaszcza dla osób które wybierają się do Am. Północnej w klasie ekonomicznej liniami należącymi do One World, ponieważ obecnie ciężko o większą ilość mil za tego typu loty w innych programach lojalnościowych.


AVIOS: 

  1. Avios – Podstawowe informacje.

  2. Stawki milowe.

  3. Jak uniknąć wysokich dopłat do mil. 

  4. Konto Rodzinne.

  5. Avios – Jak znaleźć i zarezerwować bilet nagrodę.

  6. Avios – Efektywne wykorzystanie mil na loty z Europy.

  7. Avios – Efektywne wykorzystanie mil na loty poza Europą.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomek Guniapasazer Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
pasazer
Gość
pasazer

przeciez finnair i iberia nie ma pierwszej klasy

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>