Programy Lojalnościowe

Dodatkowe mile za pobyt w hotelach sieci Hilton Worldwide

Tomek Gunia

Wystartowała promocja w sieci Hilton, w której możemy zdobyć 3500 mil Miles and More za 2 pobyty. Promocja „mile za pobyt” obejmuje noclegi w hotelach należących do sieci Hilton od 1 maja 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r. 

mile za pobyt

Aby skorzystać z promocji „mile za pobyt” należy: 

  • Założyć konto w programie HHonors jeśli jeszcze go nie mamy: LINK
  • Wpisać w polu Travel Partners swój numer konta milowego w programie Miles & More. 

h45h45h45

  • Wybrać w preferencjach konta zbieranie punktów bonusowych jako Points & Miles 

j5j56j

Jeśli wybierzemy POINTS & MILES wówczas otrzymamy podstawowe 10 punktów za dolara do programu HHonors oraz 1 mile do wybranego programu lotniczego. 

  • Zarejestrować się do promocji : LINK

Za pierwszy pobyt w okresie promocyjnym otrzymamy dodatkowo 1500 mil Miles and More a za drugi 2000 mil. Maksymalnie na 1 konto możemy otrzymać łącznie 3500 mil bonusowych. Warunkiem otrzymania bonusu jest rezerwacja noclegów poprzez stronę Hilton.com. Przypomnę iż pobyt to nie to samo co noc w hotelu. 3 noce spędzone pod rząd w tym samym hotelu będą zaliczone jako 1 pobyt. 

Podsumowanie. 

Jest to bardzo dobra promocja zwłaszcza dla osób które zbierają już mile w tym programie lotniczym. Poza wspomnianymi milami otrzymamy swoje standardowe punkty za każdy pobyt. Warto dodać iż najprawdopodobniej za noclegi za punkty również otrzymamy ten bonus ( nie ma w regulaminie promocji wyłączenia tego typu noclegów ). Przypomnę o trwającej promocji Status Match w sieci Hilton, o czym może cie przeczytać w moim poprzednim artykule „Hilton HHonors oferuje Status Match połączony z challenge do poziomu Diamond„.


Aktualizacja promocji „dodatkowe mile za pobyt”: 

Do promocji milowej Hilton dodał programy lotnicze tak jak np. : 

  • Air France KLM Flying Blue – poczwórne mile za noclegi do 15 września 2016 r. w hotelach Hilton  ( Europa, Afryka oraz Bliski Wschód ). 
  • American AAdvantage – potrójne mile za noclegi do 16 listopada 2016 r. w hotelach Hilton  ( Am. Południowa, Karaiby oraz Kanada ). 
  • Avianca LifeMiles – potrójne mile za noclegi do 16 listopada 2016 r. w hotelach Hilton  ( Am. Południowa, Karaiby oraz Kanada ). 
  • British Airways / Iberia Avios – podwójne mile za pierwszy pobyt, potrójne mile za drugi pobyt, poczwórne mile za trzeci i kolejne pobyty w hotelach Hilton ( Am. Południowa, Karaiby oraz Kanada ) do 31 sierpnia 2016 r. 
  • United MileagePlus – potrójne mile za noclegi do 18 listopada 2016 r. w hotelach Hilton  ( Am. Południowa, Karaiby oraz Kanada ). 

THE TRAVELLER


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>