Programy Lojalnościowe

Gwarancja najniższej ceny w sieci Hilton – zmiany

Gwarancja najniższej ceny
Tomek Gunia

Gwarancja najniższej ceny w sieci Hilton ulegnie zmianie od przyszłego tygodnia. Dotychczas jeśli znaleźliśmy niższą cenę u pośrednika oferowali oni zniżkę na nocleg w wysokości 50$, od przyszłego tygodnia otrzymamy zniżkę w postaci rabatu 25% na cały nasz pobyt. 

Gwarancja najniższej ceny (BPG – Best Price Guarantee) w sieci Hilton od przyszłego tygodnia: 

  • Zarezerwuj nocleg poprzez oficjalną stronę sieci Hilton: LINK
  • Znajdź niższą cenę pokoju który zarezerwowałeś u pośrednika. Niższa cena musi mieć dokładnie taką samą politykę anulacji noclegów oraz te same usługi wliczone w cenę. W ciągu 24h od zrobienia rezerwacji na stronie Hilton wyślij formularz BPG: LINK
  • Jeśli claim zostanie uznany, otrzymasz maila z ceną która zostanie wyrównana do ceny z OTA i pomniejszona o 25%

O zmianie sieć Hilton poinformowała w dniu wczorajszym na flyertalku.

Aktualizacja: Zmiany są już widoczne w regulaminie: LINK

4g34g34g43

Czy to dobra zmiana? 

W przypadku najtańszych hoteli niekoniecznie. Ponieważ obecnie jeśli nocleg w hotelu kosztował 55$ i udało nam się znaleźć cenę 52$, finalna cena za pokój wynosiła 2$. Od przyszłego tygodnia zapłacimy za taki nocleg 39$. 

Jednak w przypadku drożnych hoteli czy dłuższych pobytów zmiana jest na plus. Dotychczas jeśli mieliśmy pobyt składający się z 2 lub więcej nocy zniżka 50$ była naliczona tylko raz. Po zmianie zostanie naliczony rabat 25% na wszystkie noclegi podczas 1 pobytu (szczegóły poznamy po publikacji nowego regulaminu w poniedziałek). A więc np. jeśli mamy zarezerwowany pobyt składający się z 5 noclegów za 300 PLN każdy – wówczas według nowych warunków zapłacimy 1125 PLN a nie 1500 PLN. Realna zniżka wyniesie prawie 100$ a nie 50$ jak dotychczas. 

Zmiana ta ma na celu przyspieszenie rozpatrywania wniosków dotyczących gwarancji najniższej ceny. Ponieważ z czasem odpowiedzi ostatnio było coraz gorzej. Zobaczymy jak będzie ostatecznie wyglądał regulamin. Uaktualnię wpis jeśli się pojawi, obecnie zachęcam do korzystania ze starej polityki gwarancji najniższej ceny jeśli ktoś ma jakieś claimy w planach 😉 Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>