Aktualności i Wydarzenia

7 dniowa wyprzedaż w Hilton -30%, oraz 10 dniowa promocja w Accor -40% + śniadanie gratis

Tomek Gunia

Hilton

Siedmiodniowa promocja w sieci Hilton -30 % na hotele w Europie, Bliskim Wschodzi oraz Afryce: 

 • Rezerwacje objęte promocją do 11 października 2015 r.
 • Noclegi objęte promocją do 31 stycznia 2016 r.

LINK DO PROMOCJI

Przykładowe Hotele wraz z cenami : 

wergewrg4

regeg44

wefew33

ACCOR:  

Bardzo dobrą ofertę przygotowała sieć Accor. Rabat na noclegi wynosi do -40% oraz śniadanie gratis

LINK DO OFERTY

Oferta obejmuje rezerwacje:

 • dokonane w dniach od 7 do 16 października 2015 r., dla członków Le Club AccorHotels,
 • dokonane w dniach od 9 do 16 października 2015 r. dla subskrybentów newslettera AccorHotels, a także niektórych partnerów AccorHotels i Le Club AccorHotels.
 • dokonane w dniach od 12 do 16 października 2015 r. dla pozostałych osób,
 • opłacone poprzez stronę internetową www.AccorHotels.com lub jakąkolwiek inną witrynę należącą do marek sieci AccorHotels,
 • odnoszące się do pobytów w terminie pomiędzy 1 listopada 2015 a 30 kwietnia 2016 r. w hotelach biorących udział w promocji.

LISTA HOTELI biorących udział w promocji

Przykładowe ceny w promocji: 

few333

fwefwfwg

rthrt55

4545h4h

Pozostałe Warunki: 

 • Zniżka w wysokości 40% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje wyłącznie członkom Le Club AccorHotels (za wyjątkiem marek Adagio oraz ibis, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.
 • Zniżka w wysokości 30% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje osobom niebędącym członkami programu Le Club AccorHotels (za wyjątkiem marek Adagio, ibis oraz ibis budget, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i obowiązuje pod warunkiem, że klient zarejestrował się i posiada profil użytkownika na dowolnej witrynie sieci AccorHotels (profil może zostać założony przy pierwszej rezerwacji dokonywanej na dowolnej witrynie sieci AccorHotels – założenie profilu jest bezpłatne) dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.
 • W hotelach ibis budget możesz skorzystać z 30% zniżki dostępnej zarówno dla ogółu gości, jak i dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
 • Płatności należy dokonać przez Internet, za pomocą karty kredytowej, w momencie rezerwacji. Jeśli oferta „Szalone ceny”* nie będzie dostępna we wskazanych terminach, na ekranie z cenami pojawi się automatycznie inna stawka standardowa.
 • Rezerwacje dokonywane w ramach oferty nie podlegają zmianom, anulacji ani wymianie. Nie obowiązuje także zwrot pieniędzy. Oferta nie łączy się z innymi zniżkami ani promocjami.
 • Podane stawki są cenami za noc w pokoju z pojedynczym lub podwójnym łóżkiem. Podane kursy walut mają charakter orientacyjny. Ostateczne kursy walut są określane podczas dokonywania rezerwacji (jeśli płatność jest realizowana w walucie innej niż waluta obowiązująca w hotelu, doliczone mogą zostać prowizje od wymiany waluty).
 • Oferta obowiązuje w hotelach AccorHotels biorących udział w promocji, z wyjątkiem kilku terminów ustalonych przez hotele.
 • Przydzielanie punktów Le Club AccorHotels odbywa się na warunkach ogólnych programu Le Club AccorHotels.

Czekam również na Wasze sugestie tematów, którymi chwielibyście abym się zajął podczas kolejnych wpisów na blogu. Piszecie tomek@lojalnypasazer.pl, albo w komentarzach pod wpisami. Dziękuje za wiadomości, które od Was otrzymałem – głównie z słowami podziękowania za tematykę bloga, są one dla mnie bardzo cenne. Jeśli macie jakieś pytanie lub sugestię zapraszam do korespondencji !


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>