Programy Lojalnościowe

IHG – Accelerate 2016, do zdobycia nawet 140 000 punktów

Tomek Gunia

Wystartowała nowa edycja promocji „Accelerate” w programie lojalnościowym IHG. Promocja jest dedykowana – co oznacza indywidualny zestaw zadań dla każdego konta oraz różną ilość punktów bonusowych do zdobycia. W aktualnej promocji możemy otrzymać 140 000 punktów, które możemy wymienić nawet na 28 darmowych nocy ( korzystając z promocji „Point Breaks” ). Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem programu IHG nic straconego, wystarczy się zarejestrować : LINK.

Czas trwania promocji : 1 stycznia 2016 r. do 30 kwietnia 2016 r. 

Przykładowy zestaw zadań dla nowych członków programu: 

weff22

Jak widzicie do zdobycia mamy 31 500 punktów za 3 noclegi w sieci IHG. Zadania do wykonania: 

  1. Pobierz aplikację IHG na telefon lub tablet – 500 punktów. 
  2. Przenocuj 3 noce w hotelach IHG w okresie trwania promocji – 2000 punktów. 
  3. Zarezerwuj 2 pobyty poprzez stronę IHG.com lub aplikację mobilną lub poprzez Infolinię IHG.
  4. Przenocuj w 2 różnych markach z sieci IHG.

Gdy skompletujemy 3 z 4 zadań otrzymamy dodatkowo 10 000 punktów na nasze konto, a gdy uda nam się spełnić wszystkie powyższe zadania otrzymamy dodatkowo 15 000 punktów. Podsumowując za 3 noclegi otrzymamy równowartość 6 noclegów za 5000 punktów. 

Jak w praktyce zrealizować to zadanie w Polsce ?

Możemy wybrać się do Warszawy na weekend. Mamy do wyboru 3 hotele :

ed2323

Po 1 stycznia 2016 r. dokonujemy rezerwacji przez stronę IHG lub aplikację mobilną IHG z piątku na sobotę np. w Holiday INN Józefów, z soboty na niedziele w Holiday Inn Express i z niedzieli na poniedziałek w HI Józefów lub Intercontinental. Podstawowym warunkiem, który musimy spełnić jest zmiana hotelu pomiędzy nocami. 

Na moje obecne konto otrzymałem takie zadania w promocji Accelerate : 

fewf2f2

Nie ma źle – tak bym to podsumował. Za 1 nocleg w styczniu z pierwszego i drugiego zadania otrzymam 8000 punktów. Za 3 noclegi w tym 1 w styczniu w 3 różnych krajach ( poza Polską ) otrzymam 38 200 punktów co uważam, iż jest uczciwym bonusem. 

Punkty bonusowe otrzymane w promocji Accelerate nie liczą się do statusu. By nocleg został zapisany na naszym koncie jako kwalifikujący musi być zarezerwowany przez stronę IHG lub aplikację mobilną. 

Pozostałe warunki Regulaminu

Non-Qualifying Room Rates” or “Non-Qualifying Stay” include the following: any stay at a Kimpton Hotel, net wholesale individual and group rate, certain package rates, employee discount rate, friends and family rate, crew rate, special discounted contract rates, seasonal worker/crew rate, 50% travel club discount rate, travel industry discount rate, distressed passenger rate, IHG® Rewards Club Reward Nights/Airline Hotel Reward rate, rates booked through third party web sites, complimentary hotel Stays and any other rates not defined as a Qualifying Room Rate at IHG’s sole discretion.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomek Guniachrisik Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
chrisik
Gość
chrisik

Czytam blogi podróżnicze od dawna i teraz w końcu postanowiłem wejść do klubu IHG. Mam propozycję, aby spożytkować zadania na prawdziwy wyjazd. To znaczy lecimy na południe Portugali na 4-5 dni w celu zebrania punktów z zadań Accelerate 2016. Jest taki piękny hotel Holiday INN za 30Euro za pokój dwuosobowy. I mój pomysł jest taki. Zbierajmy na prawdziwym wyjeździe punkty, za które równie mało płacimy jak hotele typu Holiday Inn Warszawa Józefów lub Airport. Pytanie teraz czy ktoś z Was pożenił przyjemne z pożytecznym, czyli jak udawało Wam się spełniać zadania z listy które nakazują wybrać 2 lub 3 dowolne… Czytaj więcej »

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>