Programy Lojalnościowe

IHG Accelerate 2016 – dodatkowe punkty do wykorzystania na darmowe noce

Tomek Gunia

Wystartowała nowa edycja promocji Accelerate 2016 w programie lojalnościowym IHG. Promocja jest dedykowana – co oznacza indywidualny zestaw zadań dla każdego konta oraz różną ilość punktów bonusowych do zdobycia. W aktualnej promocji możemy otrzymać nawet 100 000 punktów i więcej, które możemy wymienić nawet na 11 darmowych nocy ( korzystając z promocji „Point Breaks” ). Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem programu IHG nic straconego, wystarczy się zarejestrować : LINK.

Czas trwania promocji Accelerate 2016: od 6 września do 15 grudnia 2016 r.

Przykładowy zestaw zadań dla nowych członków programu: 

43g34g34g4g4

Aktualizacja: 

Do listopada w hotelach IHG na terenie Polski nie było stawki „Your Rate”. Jeśli zarezerwowaliście hotel w innej stawce i nie naliczyli Wam bonusu do promocji, wówczas należy napisać do IHG z informacją iż nie było tej stawki kiedy dokonywaliście rezerwacji. Z tego co napisał do mnie czytelnik Marek – akceptują taką argumentacje. 

Jak widać do zdobycia mamy 31 500 punktów za 3 noclegi w sieci IHG. Zadania do wykonania: 

  1. Pobierz aplikację na telefon. 
  2. Spędź 3 noce w hotelach sieci IHG.
  3. Zarezerwuj 2 pobyty w specjalnej stawce klubowej. 
  4. Przenocuj w 2 różnych markach z sieci IHG.

Gdy skompletujemy 3 z 4 zadań otrzymamy dodatkowo 10 000 punktów na nasze konto, a gdy uda nam się spełnić wszystkie powyższe zadania otrzymamy dodatkowo 15 000 punktów. Podsumowując za 3 noclegi otrzymamy równowartość 6 noclegów za 5000 punktów. 

Aby zrealizować zadania musimy po 6 września 2016 r. pobrać aplikację na nasz telefon, i np. zrobić rezerwacje przez stronę IHG lub aplikację mobilną IHG z piątku na sobotę w Holiday INN Józefów, z soboty na niedziele w Holiday Inn Express i z niedzieli na poniedziałek w HI Józefów lub Intercontinental w Warszawie. Podstawowym warunkiem, który musimy spełnić jest zmiana hotelu pomiędzy nocami. 

g4g34g4

Na moje obecne konto otrzymałem takie zadania w promocji Accelerate:

Accelerate 2016

Przypominam iż punkty bonusowe otrzymane w promocji Accelerate 2016 nie liczą się do statusu. By nocleg został zapisany na naszym koncie jako kwalifikujący musi być zarezerwowany przez stronę IHG lub aplikację mobilną. 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>