Programy Lojalnościowe

IHG Rewards Club Accelerate 2017 – dodatkowe punkty do wykorzystania na darmowe noce

Tomek Gunia

Wystartowała rejestracja do nowej edycji promocji Accelerate 2017 w programie lojalnościowym IHG. Promocja jest dedykowana – co oznacza indywidualny zestaw zadań dla każdego konta oraz różną ilość punktów bonusowych do zdobycia. Nowi uczestnicy programu mogą otrzymać 30 000 punktów IHG, które możemy wykorzystać na 6 darmowych nocy zakupionych w promocji „Point Breaks”. 

Czas trwania promocji Accelerate 2017: od 1 stycznia do 15 kwietnia 2017 r.

Przykładowy zestaw zadań dla nowych członków programu: 

Jak widać do zdobycia mamy 31 500 punktów za 3 noclegi w sieci IHG. Zadania do wykonania: 

  1. Pobierz aplikację na telefon. 
  2. Spędź 3 noce w hotelach sieci IHG.
  3. Zarezerwuj 2 pobyty w specjalnej stawce klubowej. 
  4. Przenocuj w 3 hotelach marki Holiday Inn. 
  5. Spędź co najmniej 1 noc w hotelach sieci IHG przez weekend. 

Aby zrealizować zadania musimy po 1 stycznia 2017 r. pobrać aplikację na nasz telefon, i np. zrobić rezerwacje przez stronę IHG lub aplikację mobilną IHG z piątku na sobotę w Holiday INN Józefów, z soboty na niedziele w HI Łódź i z niedzieli na poniedziałek w HI Bydgoszcz. Holiday Inn Express nie liczy się do zadania nr 4. Dodatkowo musimy zwrócić uwagę, aby co najmniej 2 noce zarezerwować ze stawką Your Rate. 

Mój zestaw zadań: 

Krótko mówiąc szału nie ma 😉 

Przypominam iż punkty bonusowe otrzymane w promocji Accelerate 2017 nie liczą się do statusu. By nocleg został zapisany na naszym koncie jako kwalifikujący musi być zarezerwowany przez stronę IHG lub aplikację mobilną. 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

18
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
TytusTomek GuniaTomekPiotrJacek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Slabe te zadania. Ja mam sensowne punkty po 18 noclegach.

Jacek
Gość

Ja mam 7 noclegów i 41000. Poprzednio miałem 6 noclegów i 56000…

Jacek
Gość
Jacek

Zdaje się że bardziej sensownie kupić pkt w bonusie 100% niż wykonywać niektóre zadania plus spanie na siłe.

Piotr
Gość
Piotr

Z którego hotelu jest to zdjęcie na początku newsa ?

Tytus
Gość
Tytus

Mam pytanie, czy to zadanie wykonam rezerwując noclegi przez App 2 x 1? Czy konieczne jest 2 x 2?

3,400 Travel with the IHG® App
Book 2 stay(s) with the IHG® App and earn 3,400 bonus points.

Tomek
Gość
Tomek

Jak to jest w końcu z Bonus Points faktycznie liczą się do statusu? Na stronach są różne interpretacje. Czy ktoś to sprawdzał ostatnio?

Tomek
Gość
Tomek

Czy w IHG jest możliwość rezerwacji hotelu i dopisania innej osoby która będzie się meldować czy nie ma takiej możliwości?

Tytus
Gość
Tytus

Witaj, pytałem już w innym miejscu, ale nikt nie pomógł…
Może Ty będziesz miał jakiś pomysł? Mam pytanie dotyczące zadania „Your rate”. Czy mam je rozumieć, że taka stawka jest tylko w niektórych hotelach / terminach? Konkretnie interesuje mnie Crowne Plaza Milan Malpensa Airport lub Holiday Inn Express Milan Malpensa Airport na dzień 16.03 tyle, że tam w ogóle takiej stawki nie ma… Niby to reklamują jako specjalną (najlepszą) stawkę dla członków IHG tyle, że ona rzadko występuje. Czy Twoim zdaniem zarezerwowanie innej stawki (czyli de facto jakiejkolwiek) będzie wyczerpywało to zadanie?

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>