Aktualności i Wydarzenia

Konkurs dla czytelników bloga ! Do wygrania 10 nagród: m.in. status Elite Plus w Sky Team, IHG Platinum Elite.

Tomek Gunia

Do Świąt pozostał tydzień. Postanowiłem ten czas wykorzystać i zabawić się w mikołaja. 🙂 Przygotowałem dla Was – czytelników bloga konkurs, w którym do wygrania będzie 10 nagród. Mam nadzieje, że się Wam spodobają. 

Na wstępie chciałem Wam podziękować, że jesteście i czytacie mojego bloga ! Jest Was już prawie 1500 osób, co mnie ogromnie cieszy. Super, że komentujecie artykuły, posty na Facebooku oraz piszecie do mnie maile. Wiem, że to może brzmi banalnie, ale bloga piszę dla Was ! Wasze zadowolenie i odzew na to co piszę jest dla mnie paliwem do dalszego działania. Celem nadrzędnym, jaki mi przyświeca podczas pisania artykułów jest przedstawianie w sposób zrozumiały dla każdego czytelnika programów lojalnościowych, niekoniecznie zaznajomionego z tą tematyką. Staram się również pokazywać Wam, w jaki sposób możecie posługiwać się poszczególnymi programami lojalnościowymi do realizacji coraz ciekawszych, a jednocześnie komfortowych podróży. Dziękuje 🙂 

Nagrody jakie możecie otrzymać biorąc udział w konkursie : 

 • Nagroda za 1 miejsce : Status na rok Alitalia FRECCIA ALATA CLUB. 

Status FRECCIA ALATA CLUB – jest odpowiednikiem statusu Sky Team Elite PLUS. Podróżując liniami należącymi do Sky Team otrzymamy przywileje takie jak: wstęp do saloników lotniskowych dla siebie i osoby towarzyszącej, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz pierwszeństwo odprawy na lotnisku i wiele innych. 

wefewf32

Dodatkowo podczas lotów liniami Alitalia mamy do dyspozycji 4 upgrade z klasy ekonomicznej do klasy premium ecco ( na długich lotach ) lub do klasy biznes na trasach krótkich. 

 • Nagroda za 2 miejsce : Status Platynowy w sieci IHG na rok. 

Głównymi przywilejami, jakie otrzymasz podczas noclegów w sieci hoteli IHG to przede wszystkim :  punkty bonusowe 50% oraz bezpłatny upgrade pokoju. Upgrade pokoju oznacza, że otrzymuje się pokój o wyższym standardzie, niż ten który został zarezerwowany ( Pod warunkiem dostępności pokoi w hotelu).

wefew23

 • Nagroda za miejsca od 3-10 : 8 zestawów słodyczy.

Przygotowałem dla Was 8 smakowitych paczek ze słodyczami – dostawa po świętach, ale z pewnością na sylwestrową zabawę będą jak znalazł 😉 

christmas-gifts-christmas-gift-guide-by-healthista.com_

 Jak wziąć udział w konkursie ? 

1. Zarejestruj się do Newslettera do dnia 23.12.2015 r. – jeśli już to zrobiliście przejdźcie do pkt 2. 


 


2. Napisz na maila kontakt@lojalnypasazer.pl do dnia 23.12.2015 r. ( z tego samego adresu jaki podałeś w Newsletterze ) przynajmniej 1 propozycję wpisu związanego z programami lojalnościowymi lub podróżowaniem, który chciałbyś przeczytać na moim blogu.  Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni. 

Będzie mi niezmiernie miło jeśli również polubicie mój profil na Facebooku, Twitterze czy Instagramie ( jeżeli oczywiście tego nie zrobiliście do tej pory ), ale nie jest to wymagane. 

Kiedy wyniki ? 

W dniu 24.12.2015 r. zwycięzcy otrzymają informację drogą mailową, oraz zostanie opublikowana lista nagrodzonych na blogu lojalnypasazer.pl 🙂 

Regulamin Konkursu:
 1. Organizatorem jestem Ja, czyli autor bloga.
 2. Sponsorem nagrody jest również organizator.
 3. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
 4. Aby uczestniczyć w konkursie należy zarejestrować się do Newslettera bloga i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
 5. Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia wysłane na email kontakt@lojalnypasazer.pl z maila który został zarejestrowany wcześniej w Newsletterze. Jedna osoba może walczyć tylko o jedną nagrodę. 
 6. Odpowiedzi można udzielać od dziś tj. 17.12.2015r do 23.12.2015r do godziny 23.59
 7. Zwycięzców wybierze komisja w składzie: organizator. 
 8. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu 24.12.2015 r, oraz zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o przyznaniu im nagrody, po czym osoba, która wygra będzie zobowiązana wysłać na mail dane do wysyłki: kontakt@lojalnypasazer.pl (czas do 26 grudnia 2015 r.). 
 9. Jeżeli zwycięzca nie poda swoich danych do 26 grudnia 2015 r. zostanie wybrana druga osoba, która otrzyma nagrodę. 
 10. Koszty wysyłki pokrywa organizator. 
 11. Osoby, które zajmą 1 i 2 miejsce otrzymają swoje nagrody mailowo w ciągu 24 h od przesłania swoich danych mailowo. Osoby które zajmą miejsca od 3 do 10 otrzymają swoje nagrody pocztą w ciągu 10 dni roboczych od przesłania swoich danych do wysyłki. 
 12. Aby konkurs był ważny musi być co najmniej 10 zgłoszeń. 
 13. Organizator nie odpowiada za wszelkie zniszczenia produktu spowodowane przez instytucję dostarczającą towar.
 14. Osoba zgłaszająca się zgadza się na podanie swoich danych osobowych do przesyłki – dane te będą znane tylko organizatorowi i nie będą przekazywane dalej.  
 15. Wartość każdej nagrody wynosi około 50 zł i zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o PIT, nagroda zwolniona jest z opodatkowania ( wygrane w konkursach i grach organizowanych i emitowanych (ogłaszanych) przez środki masowego przekazu (w tym Internet)). 
 16. Nagrody wysyłane będą tylko na terenie Polski.
 17. Uczestnik zgłaszając się do konkursu akceptuje regulamin. 
Powodzenia! 

Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MixhipTomek GuniaRobertMarcinprzemek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
przemek
Gość
przemek

odważnie.. 🙂
fajnie 🙂

Marcin
Gość
Marcin

Super robotę robisz – rzadko nawet u anglojęzycznych blogerów można poczytać tak dobre opisy poszczególnych programów.

A za dobór nagród szacunek. To 1 konkurs w którym wezmę udział. Książki czy figurki z samolotem ( które oferują inni na blogach ) to mogę kupić sobie sam ale statusu w Sky Team już nie 😀

Robert
Gość

Fajny konkurs, już od kilku dni rozmyślam nad swoją propozycją.
Brakowało w Polsce serwisu o programach milowych 😉

Mixhip
Gość
Mixhip

hi guys :). I am looking for help for me and my girl. i am from France

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>