Aktualności i Wydarzenia

Lądowanie w Dubaju? Odkryj miasto dzięki atrakcyjnym promocjom na karcie My Emirates Pass

Tomek Gunia

Tego lata pasażerowie linii Emirates mają okazję lepiej poznać Dubaj dzięki atrakcyjnym zniżkom i wyjątkowym promocjom dostępnym w całym mieście w ramach karty My Emirates Pass, przygotowanej we współpracy z Departamentem Rozwoju Gospodarczego Dubaju. Pasażerowie podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dokumentu tożsamości.

Specjalne zniżki i promocje w ponad 65 restauracjach i lokalach hotelowych, 10 ofert rekreacyjno-wypoczynkowych – od pustynnego safari, poprzez pakiety golfowe i wycieczki helikopterem – a także rozmaite zabiegi w spa czekają w Dubaju na podróżnych dysponujących kartą My Emirates Pass

Mohammad Ali Rashed Lootah, Executive Director Commercial Compliance & the Consumer Protection Sector, powiedział: – Departament Rozwoju Gospodarczego Dubaju dba o to, aby odwiedzający Dubaj doświadczyli tutaj niezapomnianych chwil. Chcemy, żeby nasze miasto stało się dla nich miejscem, w którym najchętniej będą robili zakupy, chodzili do restauracji, zwiedzali i nie tylko. Wspólna inicjatywa Departamentu Rozwoju Gospodarczego i Emirates ma na celu zaoferowanie turystom i konsumentom tego, co w Dubaju najlepsze. 

My Emirates Pass to jedno z serii wspólnych przedsięwzięć Emirates i Departamentu Rozwoju Gospodarczego, ułatwiających turystom odkrycie Dubaju i jego bogatej oferty. To miasto pełne atrakcji – od niezwykłych centrów handlowych, poprzez światowej klasy instytucje finansowe, biznesowe i kulturalne, aż po wytworne restauracje. Dubaj jest międzynarodową oazą, przyciągającą zarówno przedsiębiorców, jak i poszukiwaczy przygód czy amatorów wypoczynku.

Ze wszystkimi ofertami My Emirates Pass można zapoznać się tutaj.

źr. Emirates


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>