Aktualności i Wydarzenia

Linie Etihad Airways otworzyły nowy Lounge na lotnisku JFK w Nowy Jork

Tomek Gunia

W środę, James Hogan, prezes i dyrektor generalny Etihad Airways oficjalnie otworzył lounge na lotnisku JFK dla pasażerów First i Business Class. Salonik jest drugim w Stanach Zjednoczonych po Waszyngtonie. Nowy lounge został zaprojektowany przez architekta z Chicago Genslera i globalnych konsultantów marki Landor Associates. Salonik został otwarty po inauguracyjnym locie Airbusa A380, podkreślając znaczenie Nowego Jorku dla przewoźnika.

Gensler Architects

Gensler Architects

Salonik znajduje się w Terminalu 4, za bramkami bezpieczeństwa. Nowy salon oferuje swoim gościom nowoczesną przestrzeń inspirowaną lounge z Abu Dhabi. Reprezentuje on najwyższy poziom luksusu i komfortu dla wymagających turystów przyzwyczajonych do podróży lotniczych w najbardziej ekskluzywnych warunkach. 

Gensler Architects

Gensler Architects

Hogan powiedział: „Otwarcie nowego Etihad Airways Lounge na lotnisku JFK w Nowym Jorku wzmacnia nasze zaangażowanie, które ma na celu zapewnienienie naszym gościom światowej klasy poziom komfortu, luksusu i gościnność na każdym etapie ich podróży – na ziemi oraz w powietrzu”. 

Gensler Architects

Gensler Architects

W salonie znajdziemy indywidualnie zaprojektowane meble firmy Boss, która przygotowała szereg różnych typów foteli dostępnych w salonie. Dodatkowe udogodnienia w lounge obejmują luksusowe toalety z prysznicami i szatniami, dedykowane pokoje do modlitwy dla mężczyzn i kobiet, bibliotekę oraz przechowalnie bagażu.

Gensler Architects

Gensler Architects

Wystrój lounge dopełnia wyjątkowy bar i restauracja, którą możemy znaleźć we wszystkich salonach Etihad na całym świecie. Oferują one szeroki wybór koktajli i Mocktaili opracowany we współpracy z firmą Fluid Movement – która wspiera Etihad przy wprowadzaniu światowej klasy żywności i napojów. Salonik dostępny jest tylko dla pasażerów podróżujących liniami Etihad w The Residence, Pierwszej Klasie oraz Biznes klasie. Etihad oferuje dwa loty dziennie do Nowego Jorku, jeden realizowany Airbusem A380 i jeden na Boeingiem 777. Miałem okazję gościć już w 2 salonikach linii Etihad na lotnisku w Sydney oraz Abu Dhabi podczas mojego lotu z w klasie pierwszej, jedno co mogę powiedzieć, że komfort oraz jakoś obsługi w nich jest na niespotykanym poziomie. 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomek Guniapeter Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
peter
Gość
peter

a lecac economy i majac u nich silver status? wyglada na to ze niby mozna tam wejsc: http://www.etihadguest.com/en/programme/benefits/silver/

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>