Aktualności i Wydarzenia

Linie Japan Airlines zaprezentowały nową kabinę Boeingów 777-200 ER

Tomek Gunia

JAPAN AIRLINES (JAL) podda modernizacji kabiny samolotów Boeing 777-200ER. Nowa biznes klasa będzie nazwać się „JAL Sky Suite 777 (SS2)”. 

3-jal-sky-suite-iii

Zainstalowane w niej będą fotele Zodiac Cirrus Aero. Wybrano najlepszą z możliwych konfigurację siedzeń: 1-2-1. 

 

1-jal-sky-suite-iii

Zodiac Cirrus Aero

Wprowadzono nowy system rozrywki “Magic VI” oraz powiększono ekran z 10′ do 17′.

Wprowadzona zostanie klasa JAL Sky Premium Economy – z szerszymi fotelami i większą przestrzenią na nogi w stosunku do klasy ekonomicznej w konfiguracji 3-4-2.

jal-sky-premium-2 (1)

Poszerzone zostaną o 1′ siedzenia w klasie ekonomicznej oraz zwiększono odległość pomiędzy rzędami o 2′.

jal-sky-wider-ii-2

Pierwszą trasą obsługiwaną przez samolot z nowym wnętrzem będzie lot Tokio – Bangkok od lipca 2016 r. Kolejnymi trasami będą Tokio Haneda do Singapuru, a także trasa do Honolulu od sezonu zimowego.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>