Aktualności i Wydarzenia

Lufthansa – nowa Biznes Klasa w całej flocie międzykontynentalnej

Lufthansa ukończyła najbardziej rozbudowany program modernizacji kabin w historii firmy. 106 maszyn międzykontynentalnych Lufthansy jest wyposażonych w nową kabinę i fotele Klasy Biznes i Klasy Ekonomicznej. W 76 maszynach zainstalowana jest także nowa Klasa Pierwsza.

Od 2011 roku Lufthansa inwestowała średnio około milion euro dziennie w modernizację kabin. Łączna wartość tej inwestycji wyniosła ok. 1,5 mld euro. Podczas tego unikalnego programu odświeżenia wnętrz floty międzykontynentalnej, Lufthansa Technik wymieniła, zmodyfikowała lub zainstalowała ok. 39000 foteli: 600 w Klasie Pierwszej, 7000 w Klasie Biznes i ponad 27600 w Klasie Ekonomicznej. W nowej Klasie Ekonomicznej Premium, która już jest bestsellerem, trwa instalacja 3600 foteli we flocie międzykontynentalnej. Montaż nowej kabiny w całej flocie dalekiego zasięgu zakończy się jesienią tego roku. 

Nowa Biznes Klasa, jest bardzo dobrze oceniana przez klientów. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby fotel zamienił się w wygodne, płaskie łóżko o długości 1,98 metrów. Większa odległość pomiędzy siedzeniami pozwala na jeszcze większą prywatność. Oprócz nowych foteli, ulepszeniu uległ również pokładowy system rozrywki – zainstalowano nowe monitory oraz rozbudowano ofertę audio i wideo.

Modernizacja dotyczy także rozwoju FlyNet®, który jest od niedawna dostępny na wszystkich trasach międzykontynentalnych. Bezprzewodowy szerokopasmowy Internet umożliwia pasażerom pozostanie online podczas podróży. Dodatkowo ¾ maszyn długodystansowych jest już wyposażonych w bezpośredni dostęp do sieci komórkowej, co umożliwia przesyłanie smsów i synchronizację informacji na urządzeniach mobilnych.
Prace modernizacyjne pochłonęły ponad 1,4 mln godzin.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>