Aktualności i Wydarzenia

Lufthansa przejmuje Brussels Airlines

Tomek Gunia

W dniu dzisiejszym rada nadzorcza linii Lufthansa podjęła decyzję o zakupie 55% udziałów w liniach lotniczych Brussels Airlines – do tej pory posiadała ona już w swoim portfelu 45 procent akcji. Transakcja ma zostać zawarta na początku 2017 roku.

Lufthansa z czasem planuje przeprowadzić rebranding z Brussels Airlines na Eurowings.

Warto również wspomnieć przy okazji, że od od 30 października 2016 r. ma wejść w życie nowa umowa code-share między Etihad Airways i Brussels Airlines. Zostaną nią objęte loty z Warszawy oraz Krakowa do Brukseli.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>