Aktualności i Wydarzenia

Nowy lounge Cathay Pacific Airways na lotnisku w Taipei

Tomek Gunia

Cathay Pacific Airways otworzyła nowy salonik dla pasażerów podróżujących z lotniska Taoyuan International Airport. Znajduje się na poziomie 4 w hali odlotów Terminalu 1. Nowo salonik w Taipei został zaprojektowany zgodnie z nowym projektem, który już zdobył uznanie pasażerów w innych kluczowych lotniskach Cathay Pacific w regionie, w tym lotniska Haneda w Tokio, Manili i Bangkoku. 

cathay-pacific-taipei-lounge-15

Nowy lounge ma powierzchnię 1253 metrów kwadratowych z miejscami dla 245 osób – około 100 więcej niż w poprzednim saloniku. Nowy obiekt oferuje komfortowe warunki, z naciskiem na zwiększony luksusu, gdzie pasażerowie Pierwszej oraz Biznes klasy mogą odpocząć przed wylotem.

cathay-pacific-taipei-lounge-13

Salonik Cathay Pacific zaprojektowany jest przez londyńskie studio projektowe kierowane przez Ilse Crawforda. Celem jest wprowadzenie do nowego projektu etosu „life Cathay Pacific”, tworząc środowisko, które pomaga pasażerom czuć się zrelaksowanymi, angażując ich zmysły i koncentrując się na ich dobrym samopoczuciu. Zostało to osiągnięte poprzez wykorzystanie ciepłych, naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, zmiękczanie akustyki, gdzie to możliwe i przywiązanie większej uwagi do oświetlenia.

cathay-pacific-taipei-lounge-2

cathay-pacific-taipei-lounge-14

Starano się, aby nowy salon przypominał ten znany z przestrzeni domowej – pokój dzienny niż typowy salonik lotniczy. Designerskie meble i oświetlenie zostały starannie dobrane, aby były praktyczne i komfortowe. Salonik Cathay Pacific w Taipei jest pierwszym wyposażonym w nowe krzesło Solo – przestronne miejsce, które zostało zaprojektowane z myślą o większej prywatności pasażerów. Każde krzesło jest wyposażone w stolik, lampkę do czytania i wieszak na ubranie. Zapewnia komfortowe warunki do odpoczynku jak i na pracę z komputerem.

cathay-pacific-taipei-lounge-6

cathay-pacific-taipei-lounge-5

Pokój biurowy zapewnia pięć pojedynczych stacji roboczych wyposażonych w iMac i drukarkę. Darmowe Wi-Fi jest dostępny w całym saloniku. 

cathay-pacific-taipei-lounge-12

Cathay Pacific kładzie większy nacisk na usługi związane z jedzeniem oraz napojami. W swoich nowym saloniku w Taipei oferuje pasażerom Noodle Bar, który oferuje szeroki wybór zupy z makaronem, w tym zupy „Wonton Noodle soup”, „Dan Dan Noodle”, a także autentyczną tajwańska „Taiwanese Beef Noodle soup”. Goście mogą również korzystać z tajwańskich przysmaków, takich jak „Minced Pork Rice” oraz „Bubble Milk Tea”. Dodatkowo salonik posiada szwedzki stół, gdzie pasażerowie mają do dyspozycji szeroki wybór lekkich przystawek takich jak: wędliny, sery, sałatki, owoce, desery i tapas. Świeżo mieszane koktajle oraz napoje serwowane są w barze.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>