Aktualności i Wydarzenia

Podsumowanie 2016 r. na blogu

Tomek Gunia

Przygotowałem dla Was małe podsumowanie tego co wydarzyło się w tym roku na blogu. Na początku chciałbym Wam wszystkim podziękować za to, że jesteście. Cieszę się, że z miesiąca na miesiąc Was przybywa. 

Ten rok dla mnie nie był łatwy, jeśli chodzi o prowadzenie bloga. Na co dzień jak większość z Was pracuję na etacie, blog nie jest moim źródłem utrzymania. Piszę bloga czysto hobbystycznie w wolnym czasie, a on niestety nie jest z gumy i łączenie życia zawodowego z prywatnym oraz prowadzenie bloga nie jest prostą sprawą.

Pisanie dla Was sprawia mi wielką przyjemność. Cieszę się, że niektórych z Was zainspirowałem do nowych możliwości wykorzystania mil i składania coraz ciekawszych tras. Moim celem prowadzenia bloga od początku była chęć pokazywania, że dzięki programom lojalnościowym można podróżować w bardzo dobrych warunkach za przystępne pieniądze. Czytając korespondencję jaką otrzymuje od Was widać, że się to udaje co mnie bardzo cieszy. 

W czerwcu dołączył do mnie Jakub, który wspomaga bloga ciekawymi relacjami z podróży. Od początku chciałem łączyć wiedzę teoretyczną o programach lojalnościowych razem z recenzjami. Z racji tego, że w moim przypadku ilość dni wolnych jakie mogę przeznaczyć na podróże jest obecnie mocno ograniczona cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę. 

Jeśli chodzi o plany na przyszły rok, chodzi za mną zorganizowanie małego spotkania z Wami. Miejsce i czas jest jak najbardziej do dogadania. Jeśli ktoś z Was były chętny na tego typu spotkanie niech napisze mailowo do mnie miasto wojewódzkie do którego ma najbliżej. Będzie to dla mnie bardzo pomocne przy wyborze miejsc.

Dodatkowo od pewnego czasu myślę o zorganizowaniu płatnego szkolenia / webinaru na temat programów lojalnościowych. Widzę po wiadomościach od Was, że jest zapotrzebowanie na usystematyzowanie tej wiedzy. Jeśli opracuje program i formę szkolenia dam Wam znać. 

Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystkie wiadomości zwrotne, że to co robimy razem z Jakubem ma sens. Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze wiadomości, których z miesiąca na miesiąc przybywa. Proszę o wyrozumiałość, jeśli przyjdzie Wam chwilę poczekać na odpowiedź. 

Rok 2016 r. w liczbach: 

  • 278 nowych wpisów na blogu.
  • Napisaliśmy wspólnie 1100 komentarzy
  • Odpowiedziałem na około 1000 wiadomości. 
  • Blog odwiedziło 73 000 osób.
  • Blog był wyświetlony 134 852 razy. 
  • Profil na Facebooku lubi 1954 osób. 
  • Profil na Instagramie śledzi 8577 osób. 

Odwiedzający bloga według krajów: 

 KrajSesje
1.

Poland

108 605
2.

United Kingdom

5 036
3.

Russia

3 099
4.

Germany

2 735
5.

United States

2 112
6.

Netherlands

1 449
7.

Ireland

1 284
8.

Belgium

909
9.

Spain

655
10.

Switzerland

500

TOP 10 miast: 

 Miejscowość Sesje
1.

Warsaw

40 302
2.

Kraków

11 352
3.

Wrocław

7 964
4.

Poznań

6 888
5.

Katowice

4 472
6.

Gdańsk

4 373
7.

Rzeszów

2 981
8.

Łódź

2 850
9.

Londyn

2 338
10.

Gdynia

1 771

Struktura odwiedzających według wieku: 

Najczęściej czytane wpisy na blogu w 2016 r.: 

Jeśli macie sugestie związane z blogiem lub propozycje wpisów, które chcielibyście abym dla Was przygotował (opis wybrankach programów, zagadnień związanych z podróżowaniem itp.) piszcie śmiało na maila tomek@lojalnypasazer.pl. 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Tomek GuniaBartDawidMarcincorreos Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kacper
Gość
Kacper

Kawał dobrej roboty, oby nie zabrakło Ci siły i motywacji aby to dalej ciągnąc:)

correos
Gość
correos

Życzę satysfakcji z wykonywanej pracy i wytrwałości w prowadzeniu bloga.
Pozdrawiam 🙂

Marcin
Gość
Marcin

A ja dzięki blogowi zrobiłem status match z Accora do Hiltona na Diamond i jestem bardzo zadowolony. Zatem dzięki!

Dawid
Gość
Dawid

Ja dzieki blogowi zaplanowalem cala podroz na pierwsza rocznice slubu. Cztery miesiace temu bie wiedzialem nic o zadnych programach poza Icelandair jako za mieszkam na stale na Islandi. Od tego czasu przypadkiem wszedlem na bloga i zobaczylem darmowy status w Scandic Hotels. Od tego czasu jestem tu codziennie 🙂 I choc ciagle latam glownie Wizzairem do Polski i Icelandairem po Europie to dzieki wszystkim podpowiedziom o rezerwacjach hoteli, kupnie karty sim i innych podobnych udalo mi sie uzbierac po 15000 mil w M&M i FlyingBlue plus Gold w Hiltonie ktory dal mi upgrade do lounge we wszystkich trzech hotelach ktore… Czytaj więcej »

Bart
Gość
Bart

Szkolenia super sprawa tylko żebyś później Biblii nie wydawał 😉
Szacunek za stronę i informacje

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>