Programy Lojalnościowe

Podwójne punkty lub mile lotnicze za noclegi w sieci Hilton

Tomek Gunia

Sieć Hilton po raz kolejny organizuje promocje, w której oferuje podwójne punkty lub mile za noclegi. Najnowsza edycja promocji obejmuje pobyty w hotelach należących do sieci Hilton od 1 stycznia 2016 r. do 30 kwietnia 2016 r. 

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się na stronie internetowej Hilton przed zameldowaniem w hotelu. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w programie HHonors możesz go założyć pod tym adresem : LINK

erg33g3

Warunkiem otrzymania podwójnych punktów oraz benefitów wynikających ze statusu jest dokonanie rezerwacji noclegu poprzez stronę Hilton, a nie u pośrednika!

Przypomnę to o czym pisałem w moim artykule „Hilton HHonors – Opis programu„. Za każdego dolara wydanego na nocleg w hotelu otrzymamy 10 punktów podstawowych. Rezerwacja wykonana w innej walucie zostanie przeliczona na USD, a następnie pomnożona przez 10. Punkty Bonusowe – możemy wybrać czy chcemy zbierać tylko punkty do programu Hilton czy punkty + mile lotnicze w zakładce z preferencjami naszego konta. 

Hilton

Jak widzimy na powyższym zdjęciu jeśli wybierzemy POINTS & POINTS otrzymamy dodatkowo 5 punktów HHonors za dolara. Kiedy wybralibyśmy POINTS & MILES wówczas otrzymamy podstawowe 10 punktów za dolara do programu HHonors oraz 1 mile do wybranego programu lotniczego. Tu już kwestia indywidualnej decyzji na czym nam bardziej zależy. Dla osób które w zamyśle będą chciały w przyszłości wykorzystać punkty na mile lotnicze bardziej opłaca się wybrać opcję nr. 2. Points & Miles. 

Aby dokładnie dowiedzieć się ile dostaniemy punktów w danym hotelu możemy skorzystać z Kalkulatora ( dostępny jest dla osób zarejestrowanych w programie ): LINK

Hilton

Przypomnę o trwającej promocji Status Match w sieci Hilton, o czym może cie przeczytać w moim poprzednim artykule „Hilton oferuje natychmiastowy Status Match do poziomu Diamond”. W tej chwili odpowiedź na przesłaną prośbę związaną z wyrównaniem statusu zajmuje im nie więcej niż 24h. 

Zachęcam również do udziału w konkursie : Konkurs dla czytelników bloga ! Do wygrania 10 nagród: m.in. status Elite Plus w Sky Team, IHG Platinum Elite. Otrzymałem od Was już ponad 10 zgłoszeń, a więc zgodnie z regulaminem uznaje konkurs za ważny 🙂 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>