Programy Lojalnościowe

Promocja milowa LOT – Los Angeles, Tokio, Pekin od 20 000 mil

Tomek Gunia

Kolejna edycja promocji milowej LOTu. Możemy kupić w niej loty w bardzo okazyjnych cenach. 

Promocja potrwa od 13.11.2017 do 25.11.2017 r.

Możesz wymienić mile na następujące loty:

Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: +48 (22) 57 77 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym.
 
Pozostałe warunki promocji milowej:

 • zwrot biletu – niedozwolony
 • zmiana biletu – niedozwolona
 • opłaty lotniskowe – opłata wyłącznie kartą kredytową
 • klasa podróży – LOT Economy Class 
 • zniżka dla dzieci – nie obowiązuje
 • companion award – nie obowiązuje
 • split award – nie obowiązuje

Kierunki w aktualnej promocji :

Przykładowe dopłaty : 

Warszawa  – Londyn – Warszawa: 

Warszawa – Astana – Warszawa: 


Lufthansa Miles and More:

 1. Podstawy.
 2. Stawki milowe w programie.
 3. Zasady dotyczące tras ( Stopovery, Open Jaws ).
 4. Jak uniknąć wysokich opłat paliwowych YQ.
 5. Jak znaleźć i zarezerwować bilet nagrodę.
 6. Efektywne wykorzystanie mil na loty z Europy.
 7. Efektywne wykorzystanie mil na loty poza Europą.
 8. ANA – 11 przykładów na to, dlaczego warto latać tymi liniami za mile.
 9. Eurowings – kolejny sposób na unikanie wysokich opłat w programie Miles & More.
 10. 5 tras Dookoła Świata za mile Miles & More
 11. Miles and More – nowe trasy z małymi dopłatami do mil
 12. Lufthansa Miles and More – podniesienie klasy podróży za mile

Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

20
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
10 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Odlotowe PodróżePrzeglądam często promocje LOT na esky.plLukaszHeniekTomek Gunia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

Wiem że trochę offtop, ale szukam wyjścia i spożytkowania mil 60 k. Wybieram się na Filipiny. Wylot z WAW lub BER. Możesz doradzić czy lepiej kupić normalny bilet np: do Seulu(lub HK) i tam próbować wykorzystać mile na dolot do Manili?

Piotr
Gość
Piotr

ale drogie doplaty za te cene to bilet kupi

Kacper
Gość
Kacper

Czy podatki/opłaty zgadzają się z normalną strona rezerwacyjną M&M? Czy w najmilszym poniedziałku ceny podatków są niższe/wyższe i trzeba pytać za każdym razem na infolinii??

Jakub
Gość
Jakub

A czy w miles & more zdarzają się promocje zakupu punktów ze sporymi zniżkami? Nie widzę nawet możliwości dokupienia punktów po jakiejś pełnej cenie.

Tomek
Gość
Tomek

Jedyną opcją „zakupu” mil jest rezerwacja hotelu przez stronę M&M gdzie dostajemy dodatkowe mile, ale ceny hoteli są „mocno” zawyżone, co ciekawe promocyjne mile liczone są od noclegu nie od pobytu. Choć czasem można znalećć coś tańszego Hotel Vienna House Diplomat Prague 82€/noc daje (13,950 mil rezerwacja na 7 dni) lub 76€ = 2075mil

Tomek
Gość
Tomek

2075 mil za jedną noc

Karol
Gość
Karol

Słuchajcie, braknie mi jakichś 5 000 mil do statusu FTL, chciałbym jakoś najbardziej ekonomicznie je zdobyć nie marnując przy okazji dużej ilości urlopu. W grę wchodzą jakieś szybkie loty z WAW. Macie na to jakiś pomysł?

Tedy
Gość
Tedy

Gdzie i w jaki sposób mogę sprawdzić jaka będzie dopłata w złotówkach lub w euro do mil użytych na zakup lotu np. do USA lub Japonii?

Andrzej
Gość
Andrzej

Jeżeli to lot linii Star Alliance, zadzwoń do Miles & More. Jeśli taką rezerwację można zrobić samemu online na stronie Miles & More, zrób tam symulację na swoim koncie. Dopóki nie potwierdzasz transakcji, nic się nie naliczy. Przed potwierdzeniem wyświetlą się daty i stawki dopłat za bilety-nagrody.

Heniek
Gość
Heniek

malo tego, podczas rozmowy na infolinii moga wystawic bilet i mozna do 24h potwierdzic chec zakupu i wtedy dopiero pobiora mile z konta.

Tedy
Gość
Tedy

Odnośnie biletu nagrody np z WAW-ORD-WAW i zasad rezerwowania nie mam pytań jednak Jak wygląda sprawa dolotów i powrotów np z KRK do WAW i WAW-KRK Czy taką rezerwację krajową mogę podpiąć na jeden bilet, tak żeby w razie problemów nie lot nie przepadł? Czy tez bilet nagroda kupiony za mile jeden bilet i doloty drugi bilet? Oraz zasadnicze pytanie czy te doloty i powrót krajowe będą tańsze, można je zbić z ceny?
Pozdro

Lukasz
Gość
Lukasz

Widzę, że w M&M najniższe dopłaty ma Scandinavian Airlines; ale rozumiem, że taki najmilszy poniedziałek dotyczy tylko lotów LOTem? czy jest jakaś opcja upolowania promocji milowej na loty Scandinavian Airlines – bo standardowa stawka do Ameryki Północnej to 30 tys. mil OW.

Przeglądam często promocje LOT na esky.pl
Gość

Przeglądam często promocje LOT na esky.pl i szczerze mówiąc jest konkurencją dla tanich linii. Wbrew pozorom nie ma bardzo drogich biletów, a przynajmniej wysoką jakość usług. Zastanawiałam się, jak to jest z tymi MILami i teraz widzę, że to się opłaca. Zwłaszcza przy takich okazjach.

Odlotowe Podróże
Gość

Ahh, gdyby te 20 tysięcy było za lot w obie strony… Co nie zmienia faktu, że promocja i tak kusząca

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>