Relacje

Relacja: Helsinki Finnair Premium Lounge

Helsinki Finnair Premium Lounge

Salonik dla : Finnair Plus Platinum and Gold members (+ one guest), and oneworld Emerald and Sapphire cardholders (+ one guest)

Jeden z najlepszych saloników w Europie, które miałem okazje do tej pory odwiedzić. Jest bardzo duży, rewelacyjnie urządzony. Posiada różne strefy. Pierwsza to jadalna, druga do pracy a trzecia wypoczynkowa z bardzo wygodnymi fotelami. Istnieje wydzielone pomieszczenie dla dzieci, dodatkowa strefa wypoczynku która jest przyciemniona, wyciszona i posiada 4 leżanki gdzie możemy się zdrzemnąć. Salonik posiada prysznice z pełnym wyposażeniem ( ręczniki, kosmetyki, suszarka ), oraz saunę :) Polecam ! Przed wejściem mamy automat do kawy oraz wybór zimnych napojów by daleko nie chodzić. Do wyboru spora ilość zimnych przekąsek oraz 3 dania na ciepło – różnią się w zależności od pory w jakim będziemy w saloniku. Bardzo duży wybór mocnych alkoholi które serwuje barman. Szampan, Wino i piwo – samoobsługa.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Relacja: Helsinki Finnair Premium Lounge"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość

Bardzo fajnie rozwiązali tam temat kąciku dla dzieci. Jest wydzielony i dźwiękoszczelny – nie przeszkadzają pozostałym gościom w lounge.

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>