Relacje

Relacja: KrisFlyer Gold Lounge w Singapurze

Avatar
Autor: Jakub

Po bardzo wczesnoporannym check-oucie udałem się prosto do terminala, aby odprawić na nadchodzący lot do Tokio. Już o 4:30 rano pojawiłem się w hali odlotów, aby zdążyć jeszcze zobaczyć chociaż jeden lounge przed udaniem się do samolotu.

Bardzo wczesna godzina połączona z serwisem ANA nie mogła skutkować niczym innym, jak błyskawicznym odprawieniem się na lot.

KrisFlyer Gold Lounge

W tym miejscu nie mogę nie wspomnieć o najlepszej instalacji na lotnisku, jaką kiedykolwiek widziałem, czyli TIE Fighter wraz ze Szturmowcami w skali 1:1. Changi zorganizowało akcję promocyjną z okazji premiery nowych Star Warsów i co jak co, ale wraz z płynącą w okolicy muzyką z Gwiezdnych Wojen, po raz pierwszy udało się komuś wywołać wzruszenie u mnie przed 5 rano.


KrisFlyer Gold Lounge

Po wejściu do części odlotów terminala miałem kilka lounge’y do wyboru, natomiast zdecydowałem się sprawdzić należący do Singapore Airlines, KrisFlyer Gold Lounge.

KrisFlyer Gold Lounge

KrisFlyer Gold Lounge

Po przywitaniu przez uśmiechnięte recepcjonistki zostałem skierowany do środka. Dzięki wczesnej godzinie nie było w środku zbyt wielu gości, ale nie można też powiedzieć, aby było całkowicie pusto.

KrisFlyer Gold Lounge

Z racji pobudki nie byłem specjalnie głodny, toteż spróbowałem jedynie smakowitych naleśników, natomiast wybór i jakość jedzenia oraz napojów jak na tę godzinę robił piorunujące wrażenie. Śniadanie dostępne było zarówno w wersji europejskiej, jak i azjatyckiej.

KrisFlyer Gold Lounge

KrisFlyer Gold Lounge

KrisFlyer Gold Lounge

DSCN0914

DSCN0921

DSCN0922

DSCN0920

Kilka ekspresów do kawy, doskonałe herbaty TWG czy Veuve Clicquot to wisieńki na torcie.

DSCN0916

DSCN0917

DSCN0919

Co prawda o tej porze barman nie stał za ladą, ale później można napić się także świeżo przygotowanych koktajli.

DSCN0924

Poza salą jadalną, można znaleźć także korytarz z fotelami, centrum biznesowe z komputerami czy budki telefoniczne. 

DSCN0907

DSCN0909

DSCN0931

Standardowo nie mogło zabraknąć także prasy oraz czystych (no tak, kto by o tej porze korzystał…) toalet.

DSCN0925

DSCN0926

KrisFlyer Gold Lounge

Podsumowanie

Ze względu na brak czasu, bardzo pobieżnie zawitałem do KrisFlyer Gold Lounge, stąd też i niespecjalnie szczegółowa relacja. Z przyjemnością odwiedzę go lub jego większego brata (te saloniki są zarówno na terminalu drugim, jak i trzecim) i podzielę się wrażeniami.

Póki co, te pierwsze były bardzo pozytywne, a dość ekskluzywna ale i intymna atmosfera zachęcała do spędzenia tam więcej czasu.


Pozostałe raporty: 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>