Programy Lojalnościowe

Status Match w WestJet Rewards – status Gold za 1 lot

Tomek Gunia

WestJet to kanadyjska tania linia lotnicza. Oferuje ona bardzo dobre ceny na wielu trasach np. z Londynu i Dublina do Kanady. Obecnie uruchomili oni możliwość zdobycia u nich statusu Gold na zasadzie status match. Wystarczy przesłać potwierdzanie z innego programu lotniczego lub hotelowego i odbyć jeden lot do 31 października 2016 r. tymi liniami i otrzymamy status Gold ważny do 31 grudnia 2017 r. 

STRONA PROMOCJI

Jak zrobić status match ? 

  1. Załóż konto w programie Wesjet: LINK
  2. Wyślij skan karty z innego programu lojalnościowego lotniczego lub hotelowego do 23 wrzesnia 2016 r. (co najmniej złoty, jednak nie jest to dokładnie doprecyzowane w tej ofercie) wraz z informacją na temat swojego konta w Wesjet (Numer konta, imię oraz nazwisko) na adres: statusmatch@westjet.com. 
  3. Musisz odbyć 1 lot liniami WestJet, WestJet Encore lub lotem codeshare który posiada numer lotu zaczynający się od WS.

Po spełnieniu warunków otrzymasz status Gold ważny do 31 grudnia 2017 r. 

Przywileje dla posiadaczy statusu Gold: 

  • 2 dodatkowe bagaże
  • 10 wejść do saloników lotniskowych
  • 4 vouchery na wybór miejsca

Standardowo, aby otrzymać status Gold w tych liniach należy w ciągu 12 miesięcy wydać na bilety więcej niż 6000$. 

Tutaj przykład trasy i ceny jakie oferuje ta linia: 

Dublin – Saint Johns 768 PLN: LINK

WestJet

Przykład trasy na Hawaje w 1 stronę z maja 2016 r.: 

WestJet

Podsumowanie 

Jest to bardzo dobra propozycja, zwłaszcza dla osób które mają już zakupione loty tymi liniami. Westjet oferuje co chwile bardzo dobre ceny do Kanady czy USA z Europy. Linie nie są zrzeszone w żadnym z sojuszy lotniczych więc przywileje w ich programie dotyczą tylko i wyłącznie lotów Westjet. 


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomek Guniaz like Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
z like
Gość
z like

La guarda – YYZ 62 USD – da sie cos taniej?

z like
Gość
z like

a czy cos w azji na code share mozna znalesc? na stronie west jet nie pokazuje nic

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>