Programy Lojalnościowe

Zakup mil Avios z bonusem 50% – 0,012 euro / mile

Tomek Gunia

Pojawiła się dobra oferta zakupu mil w programie Iberia Plus. Możemy kupić Avios już za 0,012 euro / mile. To idealna oferta dla osób, którym brakuje kilku tysięcy mil do jakiegoś wybranego lotu, lub dla osób poszukujących nietypowych tras. 

LINK do Promocji

Czas trwania promocji: do 28 listopada 2016 r. 

 33h3h3

Aby skorzystać z tej promocji należy posiadać konto Iberia Plus od co najmniej 3 miesięcy lub posiadać naliczoną przynajmniej 1 mile. 

34g34g4g

 

Za mile w tej promocji zapłacimy 0,012 euro

Czy to się opłaca ? 

Każdy z Was musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Przede wszystkim trzeba sprawdzić na co konkretnie chcemy lub potrzebujemy wykorzystać te mile. Musimy się również upewnić czy bilety które zamierzamy kupić są dostępne. Wiele przykładów rozsądnych tras za mile Avios znajdziecie tutaj: 

  1. Avios – Efektywne wykorzystanie mil na loty z Europy.
  2. Avios – Efektywne wykorzystanie mil na loty poza Europą. 

Avios są bardzo dobrymi milami na krótkie dystanse w klasie ekonomicznej. W klasach premium bywa już  z tym różnie. Na dalekich lotach taniej wyjdzie nam kupić mile AAdvantage w promocji. Można się zastanowić na lotami Cathay Pacyfik po Azji w klasach premium. 

Hong Kong – Bangkok 15 000 Avios + 62 PLN w Biznes Klasie: 

456h45h54h

Dla porównania ten lot za gotówkę: 

Zakup mil

15 000 avios x 0,012 euro = 180 euro + 65 PLN, a więc oszczędności spore. 

Propozycja RTW złożona przez Bartka z Flyforum

Zakup mil

Za tą trasę zapłacimy łącznie 87 500 Avios x 0,013 euro = 1137 euro + 118 GBP. Możemy ją rozbudować przykładowo o dodatkowe stopy w USA i podmienić Tokio za Hong Kong. To dość dobra opcja dla osób planujących RTW – ponieważ dostępność biletów na tych trasach jest dobra. Jednak tak jak pisałem na początku wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. 


AVIOS: 

  1. Avios – Podstawowe informacje.

  2. Stawki milowe.

  3. Jak uniknąć wysokich dopłat do mil. 

  4. Konto Rodzinne.

  5. Avios – Jak znaleźć i zarezerwować bilet nagrodę.

  6. Avios – Efektywne wykorzystanie mil na loty z Europy.

  7. Avios – Efektywne wykorzystanie mil na loty poza Europą.


Jeśli podoba Ci się ten post, dołącz do pozostałych czytelników, którzy zarejestrowali się, aby otrzymywać  informację o kolejnych wpisach  za pośrednictwem  poczty email  (tylko 1 email dziennie!)

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Tomek GuniaMarekTomek GuniaMateuszŁukasz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
luki
Gość
luki

szukam jakiegoś código promocional na tą opcję 2000 mil i nic nie znajduję; może koś zna jakiś kod rabatowy do grupona, który można tu wykorzystać? z kolei jak ktoś chce kupić więcej mil, to może skorzystać z kodu dla nowych użytkowników – ten kod to QUITATE10 – kod działa, bo sprawdzałem; niestety działa od kwoty 25 euro, a jak wiemy 2000 mil kosztuje 24 🙁

Łukasz
Gość
Łukasz

czy ktoś z Was orientuje się jak długo będzie trwało naliczenie Aviosów?

Mateusz
Gość
Mateusz

Zakup avios niedostępny, chyba że ja coś żle robię

Marek
Gość
Marek

u mnie to samo a konto mam od wielu miesięcy

Inline

<script type=”text/javascript” src=”//s3.amazonaws.com/downloads.mailchimp.com/js/signup-forms/popup/embed.js” data-dojo-config=”usePlainJson: true, isDebug: false”></script><script type=”text/javascript”>require([„mojo/signup-forms/Loader”], function(L) { L.start({„baseUrl”:”mc.us13.list-manage.com”,”uuid”:”72418bc662cf0e2893bc9df13″,”lid”:”13c29cb5e3″}) })</script>