Luksusowe ferie w Zakopanem

Każdy, kto lubi spędzać wakacje w Polsce, ma już odhaczony co najmniej jeden pobyt w Zakopanem. Natomiast jeśli ktoś dopiero zamierza przyjechać do naszego kraju, na pewno ma na swojej liście do odwiedzenia to popularne górskie miasto. A jeśli już zdecydujesz się tutaj przyjechać, wypadałoby zostać na nieco dłużej, aby nie przegapić żadnego z ciekawych punktów turystycznych czy innych możliwych atrakcji. Nie lubisz spędzać zbyt wiele czasu na szukaniu odpowiedniego domu wypoczynkowego czy hotelu? Nie musisz – wystarczy, że sprawdzisz Cztery Pory Roku, a na pewno nie będziesz czuł potrzeby, aby szukać dalej.

Luksusowe apartamenty – Zakopane

Apartamenty w Kościelisku są położone tuż obok Zakopanego. W kilkanaście minut można dostać się stąd do centrum miasta, a co ważniejsze, wiele ważnych do odkrycia okolic znajduje się jeszcze bliżej. Z łatwością dotrzesz do Doliny Chochołowskiej i Kościeliskiej, pod Wielką Krokiew, do Term Chochołowskich czy parku wodnego Oravice na Słowacji. Okolice naszego obiektu są zaciszne i przyjemne, a dodatkowo masz zagwarantowane niezapomniane widoki na panoramę Tatr – Tatrzański Park Narodowy wraz z imponującym Giewontem. Gwarantujemy także zaspokojenie estetycznych potrzeb naszych odwiedzających – mieszkania w obiekcie są luksusowo wyposażone, uroku i klimatu dodają klasyczne drewniane elementy czy kominki. Zapewniamy także wygodny aneks kuchenny w każdym z apartamentów. Goście naszych lokali mają oczywiście dostęp do darmowego parkingu na pobliskim terenie.

W najmniejszym mieszkaniu zakwaterować można co najmniej dwie osoby, w największym zaś zmieści się aż siedmiu odwiedzających. Wszystkie lokale mają osobne wejścia, nie trzeba zatem martwić się o to, że wakacyjni sąsiedzi będą nam zakłócać spokój.

W naszym obiekcie znajduje się także SPA. Jeśli znudzi ci się chodzenie po górskich szlakach albo będziesz po prostu potrzebować relaksu, skorzystaj np. z tężni solankowej, jacuzzi czy też którejś z  naszych saun – suchej, zewnętrznej lub napromiennikowej.Wybierz nasze luksusowe apartamenty; Zakopane dzięki komfortowemu wypoczynkowi będzie miejscem, do którego często będziesz wracać wspomnieniami, a może i nie tylko!

(0)