Pomoc dla Polaków w Norwegii 

Norwegia, jako kraj w północnej Europie, swoim urokiem przyciąga co roku rzeszę Polaków. Odwiedzający ją mieszkańcy Polski dość często zauroczeni pięknem fiordów, zatok i klimatem decydują się na pozostanie w Norwegii i spróbowanie swoich sił w tym jednym z najsłabiej zaludnionych krajów europejskich. Wychodząc naprzeciw osobom, które ułożyły sobie taki plan, w 2006 roku, powstała firma ATS Anna Stankiewicz, której pierwszorzędnym celem jest pomoc dla Polaków w Norwegii. Nie każdy emigrant włada biegle językiem obcym, chociażby angielskim, nie wspominając o tym, jak mało popularna jest wciąż w Polsce nauka języka norweskiego. 

Czym jest oferowana przez nas pomoc dla Polaków w Norwegii?

Nie są to tylko zadania translatorskie dotyczące pism urzędowych oraz dokumentów do innych państwowych instytucji. Pomoc dla Polaków w Norwegii, jaką oferuje firma ATS Anna Stankiewicz, to także wsparcie w wypełnianiu wszelkich formalności związanych z pozyskaniem pracy czy też zlecenia w kraju fiordów.  Udając się na emigrację, może się zdarzyć, że okoliczności będą tak dynamiczne, a podróż natychmiastowa, że nie uda nam się pozamykać wszystkich spraw czy też zapłacić wszystkich podatków na czas w Polsce. Pomoc dla Polaków w Norwegii, którą proponujemy, zapewnia w swoich kompetencjach uporanie się z takimi trudnościami, jak rozłożenie na raty podatków należnych w Polsce.

Kto powinien skorzystać z pomocy dla Polaków w Norwegii?

Dla osób, które już przepracowały pewien okres czasu, pomoc dla Polaków w Norwegii opiera się na uzyskaniu zwrotu podatku za ubiegłe lata lub na zwolnieniu z płacenia podatku w tym kraju. Zdarzają się sytuacje nieuczciwości pracodawców, wówczas pomoc dla Polaków w Norwegii polega na odzyskaniu pieniędzy od zleceniodawcy. W sytuacjach losowych, jak np. nieszczęśliwy wypadek w pracy, w wyniku którego pracownik doznał uszczerbku na zdrowiu, taka pomoc zakłada uzyskanie odszkodowania bądź zwrotu kosztów leczenia. Pomoc dla Polaków w Norwegii, którzy są na emeryturze, decydują się jednak zostać w kraju niezwykłych krajobrazów, polega na załatwieniu wszystkich dokumentów niezbędnych do otrzymania świadczeń emerytalnych.

(0)